Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şarkıcı Gülşen'in tutuklanmasına değinerek "Türkiye'nin tek gerçeği bu mu. SPK iddiaları, vurgun, ya da Fuhşiyat, uyuşturucu baronları ile ilgili iddialar ne oluyor" diye sordu.

Paylaşımında yargıya seslenen Dilipak, Sedat Peker’in SPK Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu hakkındaki 180 milyon dolar nakit parası olduğu ve AK Partililerin de adının karıştığı uyuşturucu ticareti iddialarının araştırılmasını istedi.

Dilipak’ın Twitter’dan yaptığı paylaşımlar şöyle:  “Taşkesenlioğlu başörtülü kocasından mal ve para paylaşımı için, Gülşen LGBT'yi savunduğu için savcılıkta… Türkiyenin tek gerçeği bu mu. SPK iddiaları, vurgun, ya da Fuhşiyat, uyuşturucu baronları ile ilgili iddialar ne oluyor… Huuu, sesimi duyan savcı var mı! Ekmek çalan, baklava çalana ters kelepçe, devleti ve milleti dolanlara gelince, "Milyonla çalan mesned-i izzette ser-efrâz, Birkaç kuruşu mürtekibin câyi kürektir.” Tarih tekerrür mü ediyor!? Alo taksi deyince taksi geliyor da, Sahi ne olacak böyle bu adaletin hali."

İmamoğlu: Bakanlık da bizim İBB de bizim İmamoğlu: Bakanlık da bizim İBB de bizim