Oyuncu Demet Özdemir, eşi Oğuzhan Koç ile ayrıldıkları iddialarına tepki gösterdi. Açıklama yapan Özdemir, "Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun" dedi.

Yeni dizisi "Adım Farah"la gündemde olan oyuncu Demet Özdemir, hakkındaki iddialara ilişkin açıklama yaptı.

Hürriyet yazarı Mehmet Üstündağ köşe yazısında, “Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde kriz çıktı. Eşiyle kavga eden Özdemir, birkaç gün önce evi terk etti” iddiasını gündeme getirmişti.

Özdemir, geçen ağustos ayında evlendiği oyuncu ve müzisyen Oğuzhan Koç ile ayrılacakları yönündeki iddialara şu sözlerle tepki gösterdi:

"İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun.

Bergüzar Korel '10 Saniye' ile setlere dönüyor Bergüzar Korel '10 Saniye' ile setlere dönüyor

Zor günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben ve benim gibi sektördeki evli kadın oyuncu arkadaşlarımızın özel hayatına iddia adı altında yapılan sözcü taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum.

Çamur at izi kalsın anlayışına ve bunun yarattığı şiddete geçit vermeyeceğim ve beni, bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım.

Bundan sonra adımın geçtiği her türlü iftira sahibi ile mücadelemi hukuk yoluyla vereceğim, bilin isterim. Yetsin artık"