Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, bir proje yemeği çıkışında kendisine mikrofon uzatan Beyaz TV muhabirinin depremle ilgili sorularına tepki gösterdi.

Danla Bilic olarak tanınan sosyal medya fenomeni Neslihan Damla Aktepe, dün akşam gittiği bir proje yemeğinin çıkışında Beyaz TV muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Beyaz TV muhabirleri, Hatay'da meydana gelen 6.4 ve 5.8 şiddetindeki depremler sırasında yemekte olan ve haberi aldığında yemekten ayrılan Aktepe'ye "Gayet iyisiniz, bu süreci de gayet hızlı atlatıyorsunuz" dedi.

Maraş merkezli depremlerin ardından afet bölgelerine destek veren ve depremzede hayvanlarla ilgilenen Aktepe, muhabirin bu sözlerine şu ifadelerle tepki gösterdi:

"Yapabileceğim başka bir şey yok yardım etmekten başka, laf sokmanıza gerek yok. Laf sokacağınız son insan benim"

Survivor'da korkutan anlar: Hastaneye kaldırıldı Survivor'da korkutan anlar: Hastaneye kaldırıldı

Daha sonra bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Aktepe, tepkisini şu sözlerle sürdürdü:

“Röportajı Beyaz TV yayınlamadan ben yayınlıyayım. Sorumlulara uzatamayacağınız mikrofonları bize uzatıp ahkam kesmemeyi öğreneceksiniz! Sırası değil demem gereken her şeye tam sırası diyorum unutmamak için. Bir tarafınız yiyorsa bu soruları muhattabına sorun bir işin ucundan tutmaya çalışan kimseye değil. Bu saatten sonra hiçbir şey eskisi gibi değil hele ki en küçüğünden en büyüğüne bizi ayırmaya bölmeye çalışan kimseye hiç değil."