Cizre Vergi Dairesi'nde bir personelin korona virüsü testi pozitif çıkınca bina dezenfekte edilerek çalışanlar evlerine gönderildi

Cizre Vergi Dairesi Müdürlüğü’nde çalışan bir personelde korona virüsü testi pozitif çıktı. Vergi Dairesi tedbir amaçlı kapatıldı, çalışanlar evlerine gönderildi.

Vergi dairesinde çalışmak üzere merkezden birkaç memurun getirildiği ve asgari hizmet verileceği belirtildi. Korona virüsü belirtisi gösterenlerin sağlık kuruluşuna başvurmaları istendi ancak kimseye test yapılmadığı öğrenildi.

Gözden kaçırmayın

Festus Okey davasında dördüncü kez karar açıklandı: 3 yıl 4 ay hapis cezası Festus Okey davasında dördüncü kez karar açıklandı: 3 yıl 4 ay hapis cezası

CUDİ MAHALLESİ KARANTİNAYA ALINACAK

Cudi Mahallesi Bedirhan Sokak’ta da iki kişinin testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi. Hastalar ambulansla hastaneye kaldırılırken filyasyon ekibi sokakta incelemelerde bulundu. Bedirhan Sokak’ın tedbir amacıyla karantinaya alınması bekleniyor.

İlçede bayramdan bu yana korona virüsü vakalarında artış görülmüş, bazı binalar ve sokaklar karantinaya alınmıştı. Öte yandan ‘Vefa Destek Hattı’ için verilen numaranın sürekli meşgul olması ise Cizrelilerden tepki geliyor.