Validebağ Korusu'nda iş makineleri çalışmaya başladı

Mahalleli sokağa indi: İstemiyoruz.....

Validebağ Korusu'nda iş makineleri çalışmaya başladı

Üsküdar’da Validebağ Korusu’nun girişine cami yapılması tartışmaları mahalleliyi sokağa döktü.

Sabaha karşı iş makinesi Validebağ'a geldi, kadınlar 'Çalışmalara izin vermeyiz' diyerek protesto başlattı. Polis ve zabıtanın oturma eylemi yapan kadınlara saldırısının ardından iş makinaları kazılara başladı.

Yapılaşmaya açılan koruda iş makinası çalışmalara başlarken çevre sakinleri engel olmak istedi. Hukuki sürecin devam ettiğini belirten çevre sakinleri çalışmaya tepki gösterdi.

Semt sakinleri, cemaatin süreç bitene kadar beklemek istediğini buna rağmen çalışmalara hukuksuz olarak başladığını ifadea etti.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 11:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
tuna aasme
tuna aasme - 6 yıl Önce

...yeter artık ağaçlardan çekin ellerinizi neden para için doğayı kaltedyorsunuz ağacın olmadığı yerlere cami alışverş merkezleri yapın cami yapmanıza hiç gerek yok herkes gitsin evinde ibadetini yapsın namazını kılsın çok camiye hayır.ağaçları rahat bırakın rant için bu kadar onursuz olmayın yeter .cami istemiyoruz .insanların beynini yıkamaktan vaz geçin hepte inançlılar kötü şeyler yapıyorlar bu nebiçim iş.gerçek dindar insanlarada yazıkya gerçek inananlar bence haksızlığa uğruyorlar tek yumruk olalım faşizme karşı çıkalımadaletsizliği hayır diğelim.ormanlarımızı hep birlikte korumalıyız.

SIRADAKİ HABER