Sosyal medyada hayal pahalılığından dert yanan komedyen Cem Yılmaz bu durumdan şikayetçi olmayanın ya hırsız ya da deli olduğunu söyledi. Yılmaz bu sözlerini eleştiren takipçilerine de yanıt verdi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Türkiye'deki ekonomik durum ve gelen zamlarla ilgili yaptığı Twitter paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

Eskiden şey vardı, ödediğiniz vergiler size yol, su, elektrik olarak geri dönüyor!! Bir çok giden memnun ki yerinden, çok seneler geçti, dönen yok seferinden. Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli. İyi günler.

"Otomobil Avrupa'da bu kadarken bizde niye bu kadar?" diyorsun , “E var ki alıyorsun” diyor …Lan her şey bu kadar pahalı olmasa sen de alacaksın. Her şeyi simit üzerinden konuşmaktan zaten şüphelenmek lazım. “Bari simit pahalı olmasın“ diye ideal mi olur. Peh!

"İşine bak Ceeam!" Bakıyorum zaten. Kurumlar vergimi geçen hesapladık da o yüzden konuşuyorum… Yoksa biz de mi "Simit çok pahalı yaa" deyip sıramızı savalım? Memleket diyorum …zengin …zengin! Yalnızca bizim haberimiz yok! Misal hava 32 derece, hissedilen 18 gibi düşün.