Cem Küçük canlı yayında yüzde 35-40 oranında zam aldıklarını açıklayarak "Buradan patronlarımıza teşekkür ediyorum" dedi

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Habertürk'te Küpra Par'ın sunduğu 'Açık ve Net' programında yaptığı açıklamada çalıştığı kurumdan yüzde 35-40 oranında zam aldığını söyledi.

LGBTİ+ Onur Yürüyüşü'ne polis engeli: Gazeteciler ve çok sayıda kişi gözaltında! LGBTİ+ Onur Yürüyüşü'ne polis engeli: Gazeteciler ve çok sayıda kişi gözaltında!

Cem Küçük, "Özel sektör maaşları düşük demiştim. Medyada ve benzeri yerde, bazı iş yerleri Allah var iyi zamlar yapıyorlar. Ben kendi çalıştığım kurumda... TGRT ailesine teşekkür ediyorum, yüzde 35-40 arasında zamlar yapıldı. Arkadaşlar memnun. Ben de buradan patronlarımıza teşekkür ediyorum. Çok olumlu iş yaptılar. Herkes iş yerinde memnun. Başka bir yayın grubu yine iyi bir zam yapılmış. Benzer oranda. Oradaki arkadaşlar da söylüyor" dedi.

-Habertürk sunucusu Kübra Par ise Cem Küçük'ün açıklamalarına gülümseyerek; "İnşallah. Kameraman arkadaşlar şu an arkadan size gülümsüyor" ifadesini kullandı ve CİNER grubundan da zam yapılmasının beklendiğini ima etti.