Koçtaş yarın itibariyle mağazacılık hizmetini durduruyor

Koçtaş, koronavirüsün etkilerini azaltmaya yönelik önlemler çerçevesinde, mağazacılık faaliyetlerine 24 Mart'tan itibaren geçici süreyle ara vereceğini duyurdu

Koçtaş yarın itibariyle mağazacılık hizmetini durduruyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında mağazalarını geçici olarak kapatan markalara bir tane daha eklendi. Koçtaş mağazacılık faaliyetlerine ara verme kararı aldı. Online mağaza ve mobil uygulama üzerinden hizmet vermeye devam edilecek.

Koçtaş, koronavirüsün etkilerini azaltmaya yönelik önlemler çerçevesinde, mağazacılık faaliyetlerine 24 Mart'tan itibaren geçici süreyle ara vereceğini duyurdu.

Koçtaş'ın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, "Ülkemizde ve tüm dünyada etkili olan Covid-19 (Koronavirüs) etkilerini azaltmaya yönelik önlemler çerçevesinde tüm mağazacılık faaliyetlerimize 24.03.2020 tarihinden itibaren geçici süre ile ara verilmesine karar verilmiştir" ifadesi kullanıldı.

Mağazacılık faaliyetleri harici diğer operasyonların İş Sürekliliği Planı çerçevesinde sürdürüleceği; bu dönemde online mağaza www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden hizmet verilmeye devam edileceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER