Sarı-lacivertliler bu akşam Çengelköy'deki bir cafe-restaurantta kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile yemekte buluştu. Çekilen 'selfie' fotoğrafı ise sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Şampiyonluk yolunda büyük avantaj yakalayan ve iki ezeli rakibinden ilk olarak bu hafta sonu Galatasaray ile deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçe'de tüm hesaplar galibiyet için. Aradaki puan farkını korumayı ve ezeli rakibini kendi sahasında yenmeyi arzulayan Sarı-lacivertliler bu akşam Çengelköy'deki bir cafe-restaurantta başkan Aziz Yıldırım ile yemekte buluştu.

Teknik heyet ve futbolculardan bazılarının yer aldığı yemekte bir kaç yönetici de bulundu. Moral yemeğinde Galatasaray derbisi konuşuldu. Başkan Aziz Yıldırım'ın futbolculardan kendilerine yakışır bir oyun sergilemelerini istediği, oyuncuların da bunun için söz verdiği öğrenildi.

Volkan Demirel, Dirk Kuyt, Emre Belözoğlu, Gökhan Gönül, Mehmet Topuz, Selçuk Şahin ve Teknik Direktör Ersun Yanal'ı konuk eden Aziz Yıldırım, maçın atmosfer olarak zorluk derecesini iyi bildiklerini ve dikkatli olmalarını istedi.

Futbolculardan tribünlerin veya başka unsurların tahriklerine kapılmamalarını da isteyen Yıldırım'ın, "Daha önce Arena'da yendiniz, yine başarırsınız" şeklindeki sözleriyle Sarı-lacivertlileri motive ettiği öğrenildi. Fenerbahçe'nin adına yakışır mücadele ve rakibe saygı da isteyen Yıldırım; kaptanlardan takımı maça kadar psikolojik olarak da hazırlamalarını istedi.