Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, bir doğum günü videosunu kendi hesabından paylaştı. İstanbul'da bir anaokulunda çekilen görüntülerde, anaokulu öğretmeni, doğum günü sürprizi yapılan bir öğrencinin mutluluğunu kayda almıştı. Videodaki çocuk kendisine hazırlanan doğum günü sürprizi sonrası ağlayarak kendisine pasta getiren kişiye sarılıyordu.

'GERÇEKTEN KÜÇÜK BİR BEYEFENDİ'

Britney Spears, videoyu 40 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı ve "Son iki gündür migrenim tuttu ve yataktan çıkamadım. Işığa maruz kalamadım ve kendimden geçecekmişim gibi hissettim. En kötüsüydü ve bu yüzden iki gün boyunca uyudum. Anneler Günü'nde baygındım… Bir gün geciktim, çok üzgünüm… Neyse, bu video beni ağlattı. Küçük çocuğun annesinin elleriyle ne yaptığını izleyin. Gerçekten küçük bir beyefendi demek istiyorum! Geçmiş Anneler Günü’nüz kutlu olsun" dedi.

Dünyaca ünlü isim, paylaşımında Cem Adrian'ın 'Kül' şarkısını kullandı. Britney Spears'ın paylaşımına sessiz kalmayan Cem Adrian, Twitter hesabından "Dünya tuhaf bir yer" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Gazete Duvar