Göç eden leylekleri tüfekle vurarak öldürdüler

“Bu leyleklerin kime ne zararı olur, göç mevsiminde bulunan leylekleri kim ya da kimler tarafından vurulduysa bir an önce belirlenmelidir”

Göç eden leylekleri tüfekle vurarak öldürdüler

Denizli’nin Çal ilçesinde göç eden 2 leylek tüfekle vurularak öldürüldü.

Sabah saatlerinde yürüyüşe çıkan Ahmet Okkacı, mahallede bulunan Hançalar Deresi yakınında leyleklerin beklediğini gördü. Biraz daha yaklaşan Okkacı, 2 leyleğin yerde öldüğünü gördü.

Mevsiminde olan leyleklerin telef olmasından dolayı üzüldüğünü belirten Okkacı; “Bu leyleklerin kime ne zararı olur, göç mevsiminde bulunan leylekleri kim ya da kimler tarafından vurulduysa bir an önce belirlenmelidir” dedi.

Vatandaşlar tarafından da tepkiyle karşılanan bu durumu Okkacı, sosyal medyasında paylaşarak “Doğanın güzel hayvanlarını doğa katilleri katlettiler” şeklinde tepki verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayvanlara uzanan eler kırılsın
Hayvanlara uzanan eler kırılsın - 2 hafta Önce

Uçan göçmen kuşlar bile bu ülkede yolcu olarak geçtiğinde saldırıya uğruyorlar hayatını kaybediyorlar

Barbarlikta sınır yok
Barbarlikta sınır yok - 2 hafta Önce

Cahilerin yobazların barbarların olduğu bir zamandan geçiyoruz özgür olan herşeye karşı olanların cahiliklerinden zorbaliklarindan vicdansızliklarindan bıktık canlı olan herşeye karşı acımasızca barbarca bir tutum içinde karanlıkların karanlığı bir dönemden geçiyor ilkellikte sınır tanımayan bir türkiyenin içindeyiz kısaca cahilerin egemen olduğu yalanla dolanla türlü dolapların döndüğü bir zamani yaşıyoruz ülke öyle karanlık bir noktada sarıklı cübbelilerden ne beklenir ki.

SIRADAKİ HABER