Ünlü DJ'in cesedi çöpteki valizden çıktı Ünlü DJ'in cesedi çöpteki valizden çıktı

Beyoncé, 4 yıl aranın ardından Dubai'de bir otelin açılışında sahne aldı. Şarkıcı konserde siyah ve kuir topluluklara ithaf ettiği “Renaissance” albümünden şarkılar söylemedi.

Pop şarkıcısı Beyoncé, dört yıl aranın ardından ilk kez Dubai’de Atlantik Otel’in açılışında konser verdi. Şarkıcı, Dubai’de açılan Atlantis the Royal isimli otelin açılış gecesinde özel bir davetli listesi için sahne aldı.

1 saat için 24 milyon dolar ücret alan Beyoncé'nin özel konserde 19 şarkı söylediği ve 11 yaşındaki kızı Blue Ivy’nin de ona katıldığı belirtildi. The Guardian‘ın aktardığına göre, Beyoncé konserde 2022'de yayınlanan albümü 'Renaissance’tan bir parça söylemedi. Bunun nedeni olarak da albümdeki şarkıların ‘siyah ve queer topluluklara bir aşk mektubu’ niteliğinde olması ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde eşcinselliğin yasa dışı olması olarak gösterildi.

ABD merkezli müzik sitesi Pitchfork, müzisyenin 21 Ocak'ta Atlantis the Royal otelinin resmi olmayan açılışında performans sergileyeceğini ve seçkin konukları "hayallerinizin varış noktanız haline geldiği bir hafta sonu"na davet ettiğini belirtti. Özel konsere  Kendall Jenner, Jay-Z, Rebel Wilson ve Ellen Pompeo gibi ünlü isimler, influencerlar ve gazeteciler davet edildi.