Dünyaca ünlü dijital pazarlama ajansı Onlizo’nun sahibinin Türk olduğu açıklandı. Hollanda’da yaşayan Tarik Koca, dünya genelinde tanınan sanatçıların başarı sırrı. Sanatçıların pazarlamasında rol alan Onlizo Digital Marketing Agency, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere birçok ülkeden sanatçılarla çalışıyor.

Sanatçılar için pazarlama odaklı faaliyet gösteren şirket, başarısını 19 yaşından beri sektörde olmasına borçlu.

Listede Rihanna ve Big Sean da Var!

Tarik Koca’nın çalıştığı sanatçılar gizli tutulurken, edinilen bilgiler arasında Gunna, Big Sean ve Rihanna da bulunuyor. Dünya genelinde tanınan 20’den fazla sanatçı ile çalışan şirket; aynı zamanda sık sık magazin dergilerinde boy gösteriyor. Türkiye’den çalıştığı isimler gizlenirken; Tarik Koca önderliğinde yeni projeler için hazırlandıkları da açıklamalar arasında.

Onlizo Digital Marketing Agency Nedir?

Onlizo Digital Marketing Agency, işleri farklı yapmayı seven bir dijital pazarlama ajansıdır. Öncelikli odağı dönüşüm, farkındalık ve sadakat olan Onlizo, sanatçıların doğal bir şekilde büyümesini ve tanınmasını sağlıyor. Sanatçıların başarılarının arkasındaki isim olan Onlizo, Tarik Koca’nın liderliğinde dünya genelinde başarılı işlere imza atmakta.

Tarik Koca Kimdir?

Genç yaşta ticarete atılan ve ünlü sanatçılar ile işbirliği yapan Tarik Koca, dijital dünyanın en sık karşılaşılan ve sıklıkla gündeme gelen isimlerindendir. Sanatçılarla sıklıkla gündeme gelen Koca, sanatçılar için pazarlama yapan önemli isimlerdendir.