İbrahim Tunç'un kalp krizi geçirdiği bildiirildi

Atletizm Milli Takım Antrenörü İbrahim Tunç hayatını kaybetti.

Erzurum'daki Palandöken Dağı'ndaki bir otelde 2 aydır kamp yapan Atletizm Milli Takım Antrenörü İbrahim Tunç (44), bugün yapılan çalışmalar sonrası odasına çekildi. Burada bir süre sonra rahatsızlanan İbrahim Tunç, yan odada kalan sporcularından duvara vurarak yardım istedi. Odaya gelen sporcular, antrenörlerinin terlediğini fark etti. İbrahim Tunç'u resepsiyona indiren sporcular, durumu otel yönetimine bildirdi. İbrahim Tunç, otele çağrılan ambulansla Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı. Burada doktorların yaptığı tüm müdahaleye karşın İbrahim Tunç hayatını kaybetti.

Damar genişlemesi hastalığı olduğu öğrenilen ve kalp krizi geçirdiği belirtilen edilen antrenörün cenazesi otopsi için Erzurum Adli Tıp'a gönderildi.

Gözden kaçırmayın

İmamoğlu'ndan Ali Koç'a yanıt İmamoğlu'ndan Ali Koç'a yanıt

İbrahim Tunç'un çalıştırdığı sporcular Adli Tıp önünde gözyaşlarına boğuldu. Konya'da yaşayan İbrahim Tunç'un ailesi acı haber üzerine Erzurum'a gelmek için yola çıktı.

Daha önce de kalp sorunu nedeniyle tedavi gördüğü öğrenilen evli bir çocuk babası İbrahim Tunç'un cenazesi yarın toprağa verilmek üzere memleketi Konya'ya götürülecek.