"Aşk-ı Memnu" dizisinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin yönetmeni Hilal Saral ile buluştu.

Yalı Çapkını, Ömer, Çöp Adam: Oyuncular yardım kampanyasında yer alacak Yalı Çapkını, Ömer, Çöp Adam: Oyuncular yardım kampanyasında yer alacak

Saral, oyuncularla birlikte çekildiği fotoğrafı dizinin hayranlarının beğenisini topladı.

hilalsaral2-131220229651f5cc

Fotoğrafa, "Ben insanlık tarihinde böyle bir dizi ne gördüm ne işittim ve asla ama asla bir daha aynısı benzeri yapılmayacak", "Bu güzelliklerin bir fotoğraf karesinde kalmayacak olmasına o kadar seviniyorum ki. İyi ki tekrar birlikte dönüyorlar" gibi yorumlar yapıldı.

"Aşk-ı Memnu", Halit Ziya Uşaklıgil'in 1899 yılında yayınladığı aynı adlı eserinden uyarlandı. 2008 yılında izleyiciyle buluşan dizi, final bölümüyle Türkiye dizi tarihinin en yüksek izlenme oranına sahip dizisi olmuştu. 14 yıl sonra aynı projede bir araya geleceği açıklanan ikili, dün gece düzenlenen bir etkinlikte dizinin yönetmeni ile bir araya geldi.

YILLAR SONRA AYNI PROJEDE

"Aşk-ı Memnu" dizisinin ardından Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u bir araya getiren Netflix filminin çekimleri devam ediyor.

Henüz resmi adı bilinmeyen filmin İngilizce kod adı "Last Call For İstanbul" (İstanbul İçin Son Çağrı) oldu. Film, yolları bir şekilde New York'a düşen Serin ve Mehmet'in geçmişleriyle hesaplaşmalarını anlatacak.