'Yeliz' lakaplı AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, elektrik ve doğalgaza yapılan zamların sorumlusunun CHP olduğunu söyledi

Meclis oturumu sırasında 'Yeliz' isimli sahte hesabından yayın yaparken yakalanan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, elektrik, doğal gaz faturalarındaki zamlardan CHP'yi sorumlu tuttu.

Gözden kaçırmayın

Zafer Algöz'ün Erşan Kuneri paylaşımı: Gibi'nin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek gerek Zafer Algöz'ün Erşan Kuneri paylaşımı: Gibi'nin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek gerek

Çamlı, Akit TV'de katıldığı programda, "Bu zamların oluşmasında bizim bir dahlimiz yok. En büyük dahil CHP'de. Bugün olan doğal gaz, elektrik zamlarının tamamı bu zihniyetin ürünüdür. Çünkü onlar paramparça etti memleketi. Kumara verdiler. Ben şimdi kendi malımı ABD'nin dolarıyla almak zorunda kaldım bu nedenle yetiştiremiyorum" dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Çamlı'nın sözlerine ilişkin olarak, "Bu adam AKP milletvekili; biliyorsunuz değil mi? Yakında Merkez Bankası başkanlığına getirilirse şaşırmayın." yorumunu yaptı.

Kaynak: Gazete Duvar