Dün CHP ve İYİ Parti liderleriyle üçlü görüşme yapan Davutoğlu, bugün de DP Genel Başkanı Gültekin Uysal'la bir araya geldi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, liderlerle görüşmelerine devam ediyor. Davutoğlu, bugün Ankara’daki konutunda Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı ağırladı. İki lider, gündemdeki konulara ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Gözden kaçırmayın

Isparta’daki elektrik kesintileri cezası: Abonelere 109 lira ödenecek Isparta’daki elektrik kesintileri cezası: Abonelere 109 lira ödenecek

Dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile akşam yemeğinde bir araya gelen Davutoğlu, geçtiğimiz hafta iki liderle de ikili görüşmelerde bulunmuştu.

SİYASİ PARTİ LİDERLERİNE ÇAĞRI

Davutoğlu, bu sabah Elmadağ’da sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri ve basın mensupları ile yaptığı görüşmede tüm siyasi parti liderlerine çağrıda bulunmuş, “Herkes herkesle konuşsun, milletimiz bu kadar dertliyken, bu kara günler ne zaman bitecek, ne zaman sabah uyandığımızda güne ümitle başlayacağız diye kara kara düşünürken bize şahsi hesap yapmak yakışmaz. Bize kendimizi, makamlarımızı, ikbalimizi düşünmek yakışmaz” demişti.