Web siteniz varsa SEO kursu alın

Arama motoru optimizasyonu çok önemli…

Web siteniz varsa SEO kursu alın

Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen Seo’nun açılımı Search Engine Optimization’dır. Web sitelerinde yer alan anahtar kelimeler sayesinde diğer sitelere göre daha üst sıralarda listelenmesini sağlayan Seo; bu sayede en fazla sayıda ziyaretçiye ulaşmanızı sağlar.

sayesinde; internet ortamında hizmet ve ürünlerinizi sitenizi ziyaret eden kişilere ulaştırabilirsiniz. İnternet üzerinden üretilen projelerle yüksek miktarlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Seo eğitmenleri sayesinde gerekli olan tüm bilgileri işin uzmanından öğrenebilirsiniz. Bu sayede Seo’ya ait bilmeniz gereken tüm tekniklere de hakim olabilirsiniz. içerisindeki müfredat 3 bölümden oluşmaktadır. 24 saatlik temel seviye, 30 saatlik orta seviye ve 12 saatlik uzman seviye müfredatın içeriğidir.

Temel seviyedeki 24 saatlik kısımda öğrenecekleriniz içerisinde;

                    Arama motorlarını anlamak

                    Domain bazlı seo

                    Hosting bazlı seo

                    Ziyaretçi bazlı seo

                    Site içi seo

                    Site dışı seo’ya giriş

30 saatlik orta seviye içerisinde öğrenecekleriniz;

                    Gelişmiş site içi seo teknikleri

                    Sosyal medya seo ilişkisi

                    Site dışı seo çalışmaları

12 saatlik uzman seviyede öğrenecekleriniz;

                    Gelişmiş site dışı seo çalışmaları

                    Backlink elde etme teknikleri

Yaklaşık olarak 1500-200 TL arasında değişen eğitim kalitesine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Seo konusunda lider kişilerden eğitim almanız sizlere büyük kazançlar sağlayacaktır. Tamamı denenmiş olan taktikler sayesinde en geniş içerikli seo içeriğine sahip olabilirsiniz. Eğitim içerisinde doküman, kitap ve cd sizlere destek kaynaklar olacaktır. Ayrıca kurs sonunda eğitime katılım sertifikasına sahip olacaksınız. içerisinden de sizin için en uygun olanını seçerek sitenize en uygun uygulamayı yaptırabilirsiniz. ( Advertorial / Tanıtım Haberi )

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2013, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat taştan
murat taştan - 2 yıl Önce

Merhaba Ben Murat Taştan. Eticaret alanında faaliyet göstermekteyiz.
Türkiye'de bir ilk Google GO özel dili ile yazılmış Türkiye'nin en iyi ve en hızlı eticaret sistemini Türkiye'ye kazandırdık...

SIRADAKİ HABER