Blog ya da web siteniz varsa Bumerang'a katılın kazanın

Kendinizi tanıtın, trafik kazanın ve reklam alın…

Blog ya da web siteniz varsa Bumerang'a katılın kazanın

Bumerang, Hürriyet Gazetesi web sitesinin Blog, Web Sitesi ve Forum sahiplerine yönelik bir hizmetidir.

Bu hizmet üyesi sitelerin görünürlük, bilinirlik ve trafik olarak desteklenmesini hedefleyen bir network projesidir.

Tamamen ücretsiz ve sadece birkaç dakika süren üyelik işleminden sonra, kullanıcılar internette daha fazla kitleye sesini ulaştırma imkanı kazanıyor, web sitelerini gerek ziyaretçi gerekse de gelir açısından yukarıya taşıyacak bir fırsat platformuna katılmış oluyorlar.

BUMERANG’IN ÜYELERE SUNDUĞU HİZMETLER NELER?

Bumads Teklifleri: Bumads Teklifleri sayesinde Bumerang üyeleri sponsor markalar ile buluşuyor. Bumerang üyesi yayıncılar sponsorlara ait duyuru, tanıtım, haber tarzındaki içerikleri yayınlamaları karşılığında para kazanma şansı elde ediyor.

Ücretsiz Tanıtım: Türkiye’nin en popüler haber ve yaşam portalı Hurriyet.com.tr’de ücretsiz site tanıtımlarınızı yayınlama fırsatı

Yazarkafe: Aylık 500 bini aşkın ziyaretçisi olan Yazarkafe.com’da yazılarınızı yayınlayarak sitenize yeni ziyaretçiler çekme fırsatı

Hürlist.com: Sitenizi Hurriyet.com.tr’nin dizin hizmeti Hurlist.com'da yayınlama ve arama motorlarında daha önde çıkma fırsatı

Şablonlar: Bumerang şablonlarını web sitenize ekleyerek güncel haberler, vizyondaki filmler vb. gibi farklı kategorilerdeki taze içerikleri ziyaretçilerinize sunma fırsatı

İKİLİ KAZANÇ SİSTEMİ

Aşağıdaki Demokrat Haber’e özel kodu kullanarak Bumerang'a üye olursanız, üyeliğiniz "Platin" üye olduğunda hem siz hem Demokrat Haber 20 TL kazanacak:

Promosyon Kodu:  T1F067FF

Üyelik linki: http://ush.re/uyeol

NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bumerang sistemine katılabilmeniz için bir web sitesi, blog ya da forum sitesi sahibi olmanız gerektiğini tekrar hatırlatmak isteriz.

• Bumerang’a üye olurken yukarıdaki promosyon kodunu üyelik ekranındaki aşağıda gösterilen yere doğru bir şekilde girerek üyeliğinizi gerçekleştirin.

•20 TL kazanabilmeniz  için Bumerang’tan alacağınız tekliflerden en az birini yayınlamanız gerekmekte. Böylece hem Bumerang’tan gelen reklamları yayınlayarak kazanacak, hem de ilk teklifi yayınladığınızda 20 TL kazanç elde edeceksiniz.

Dikkat! Bu kampanya Bumerang’a ilk defa üye olacak siteler için geçerlidir. Haksız kazanç elde etmeye yönelik davranışlar üyelik iptaline neden olacaktır.

Bumerang’la ilgili daha ayrıntılı bilgi için:

http://bumerang.hurriyet.com.tr/sss/0/0/populer-sorular.htm

Promosyon Kodu:  T1F067FF

Üyelik linki: http://ush.re/uyeol

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2013, 19:02

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER