Türkiye de uzun yıllardır kullanılmaya devam eden hazır tarlalar da bağlarda kullanılan konteyner evler 2022 yılında çok daha güzelleşti artık ülke genelinde birçok yerde konteyner ev çeşitlerine rastlamanız mümkündür. Bunun yanı sıra konteyner fiyatları da talebe göre değişiklik göstermeye başladı. Özellikleri ve modeline bağlı olarak konteyner evlerde fiyat farklılığı oluşabiliyor. Bu nedenle arsanıza konteyner ev koymayı düşünüyorsanız genel bir fiyat araştırması yapmanız önemlidir. Bu sayede istediğiniz konteyner eve en kısa sürede kolayca sahip olabilirsiniz.

Konteyner Evlerin Özellikleri

Konteyner evler genellikle ruhsat olmayan bölgelerde seyyar ve mobil olduğundan kaynaklı kullanılmaktadır, konteyner evler hızlı konut çözümlerindendir kurulumu 1-2 gün süren bu yapılar, genellikle 3 mt x 7 mt ya da 2.4 mt x 6 mt olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda bu evler yurtdışı içinde demonte bir halde üretilmektedir. Yurtdışında ise genellikle Tır kasası 2.50 olduğundan 2.4 mt x 6 mt olmaktadır. Konteyner evlerde zemin betonuna ihtiyaç bulunmamaktadır zeminin düz olması yeterli bir çözümdür. Konteyner evler neden yapılıyor? Konteyner evler, depreme dayanıklı konutlar üretilmesi amacının yanı sıra, konut sıkıntısına karşın ekonomik, konforlu ve hızlı bir çözüm bulmak amacıyla da üretilmektedir. Bizler İdeal Ev ailesi olarak piyasada ki diğer firmalardan çok daha ayrı ve kaliteli konteynerlar üretmekteyiz. İçinde kullandığımız dayanımını sağlayan şaseler diğer firmaların 2 katından daha fazladır bu sayede çift katlı yapılarda oluşturulmaktadır.

İnsanlar tarafından son yıllarda daha fazla ilgi görmeye başlayan konteyner evlerin modelleri bakımından merak konusudur. Belirtmeliyiz ki yapıma bağlı olarak onlarca farklı modelde ve mimari özelliğe sahip çelik evlerle karşılaşmanız mümkündür. Bu bakımdan değerlendirdiğimizde konteyner evler fazlasıyla talep gördüğünden seçenek alternatifi de artmıştır.

 

Konteyner Ev Fiyatları ;

Ev Metrekaresi

Oda Sayısı

Fiyatı

Stok Kodu

48 m2 Konteyner Ev

2+1

168.900 TL

 IKE 101

49 m2 Konteyner Ev

2+1

172.900 TL

 IKE 102

72 m2 Konteyner Ev

2+1

249.900 TL

 IKE 103

35 m2 Konteyner Ev

1+1

139.900 TL

 IKB 104

 

En uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alabileceğiniz konteyner evlerde uzun bir ömür yaşamanız mümkündür. Herhangi bir arsa üzerine yer altı yapı çalışması uygulanmadan rahatlıkla planlanabilir özelliğe sahiptir. Bu kapsamda da konteyner evler yapım aşamaları ve kolay kurumları bakımından da modern bir modelle bizleri karşılar.

Diğer konteyner ev fiyatları ve detaylı bilgi için www.prefabrikevim.com adresini ziyaret edebilir, https://www.instagram.com/prefabrikevimcom/ takip edebilir +90 216 421 35 10 ‘dan firmaya ulaşabilirsiniz.