Taksim'den 'Robin 'Food'' geçti: 35 Suriyeli çocuğa döner ısmarladı, parayı ödemedi

Suriyeli çocuklara 35 döner ve ayran siparişi veren bir kadın, dövizciye uğrayacağını söyledikten sonra bir daha gelmedi; çocuklar ise dönerleri mideye indirdi

Taksim'den 'Robin 'Food'' geçti: 35 Suriyeli çocuğa döner ısmarladı, parayı ödemedi

Taksim’de öğle saatlerinde ilginç bir olay yaşandı. Dönercilerin yanında dilenen Suriyeli çocukları gören bir kadın, dükkana girerek tüm Suriyeli çocuklara döner ve ayran vermesini söyledi. İşyeri çalışanı Cengiz Aydoğan, 35 et-tavuk döner ve ayranı hazırladı.

Hürriyet'teki habere göre, dönerleri dağıtmasını söyleyen kadın, üzerinde sadece Euro olduğunu, dövizi Türk Lirası'na çevirdikten sonra geleceğini belirtti. Tüm dönerleri veren işyeri sahibi, ayranları da ikram ettikten sonra kadını beklemeye başladı. Saatler geçmesine rağmen kadın bir daha gelmedi.

ÇOCUKLAR 275 TL'LİK DÖNERİ MİDEYE İNDİRDİ

İşyerinde çalışan Cengiz Aydoğan, kadının işyerine gelerek Suriyeli çocuklara döner sipariş verdiğini belirtti. Çalışanların 10’u et 25’i tavuk döner olmak üzere toplam 35 döner dağıttığını söyleyen Aydoğan, “Suriyeli çocuklara verdiklerimiz toplam 275 TL tutuyor. Üzerinde 200 Euro olduğunu Türk Lirası’na çevirip geleceğini söyledi. Fakat gelmedi.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2015, 19:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
güldar
güldar - 3 yıl Önce

Çok iyi yapmış:)))))))))))))

güldar
güldar - 3 yıl Önce

Çok akıllıca bi taktik;))))))))))

dimitri
dimitri - 3 yıl Önce

turkiyenin kasasindaki paralar bombaya gittigi icin oglanlar ac pedofillerin tuzagina düserlerse hayatlarini karartan kim olcak