Hastane İşletme Oyunları

...

Hastane İşletme Oyunları

Merhaba sevgili arkadaşlar. En sevilen mesleklerden birisi olan ve insanların sağlıklarıyla ilgili konumu ele alan doktorlardan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi okuluna giderek özel eğitim alarak halka hizmet etmek adına bu görevde bulunmaktadırlar. Peki, bunların ne yaptıkları ile ilgili bilgilere sahip olmak ister miydiniz? Öyleyse bağlantısına girerek hayatlarını ve detaylı şekilde uygulamalı olarak ansızın onların yerine geçebileceksiniz. Sizleri memnun edebilmek için listemizde en sevilen doktor, hemşire ve hastane uygulamalarına yer vermiş bulunmaktayız.

Aralarında bulunan bölümlerde cerrahlık, doktor asistanlığı, ameliyat vb. gibi uygulamaları kolaylıkla bulabilecek ve çabucak erişebileceksiniz. Hastalarına yazdıkları reçete ve onları kendi muayenehanesinde muayene ettiği için bir bakıma sanki orayı işletiyormuş gibi görünmektedir. Aslında devlete ait çalışan bir kamu memurudur. Çünkü işletme kendine has bir dükkânı, lokantası, restorandı, oteli vb. gibi mekânların sahiplerinin yaptığı iştir. bünyesinde bir çok yaygın ve kaliteli etaplarla bir araya gelebileceksiniz. Birbirinden ilginç meslekleri ele alarak her yerde yapacağınız en önemli unsur ise ilk başta müşteri memnuniyetidir.

Çünkü müşteri ne kadar memnun olursa sizlerin yaptığı satışlarda o derecede artacaktır. Genel olarak bakıldığında birçok uygulamaya ‘PLAY’, ‘START GAME’ veya ‘NEW GAME’ butonlarına tıklayarak giriş yapacaksınız. Bazen küçük esnaf olarak işe başlayacak gün geçtikçe para kazanacaksınız. Kazandığınız para ile de işletmekte olduğunuz mekânı genişletip büyütebileceksiniz. İşletme sahiplerinin en çok parayı harcadığı kısım benim tahminlerime göre dekorasyon olması gerekiyor. Çünkü halka hizmet etmesi için göz alıcı bir dükkân olması her açıdan ona avantaj sağlayacaktır.

Buna benzer birçok oyunlar yine sitemizde vardır. Araştırmanıza gerek kalmadan sizlere bağlantısını vermek istiyorum. buraya giriş yaparak 10’larca uygulamayı bir liste halinde görebileceksiniz. Araba tasarlama, dükkân dekorasyonu, ev dizaynı aklınıza gelebilecek her çeşit en güncel bölümler yer almaktadır. Birçoğunu sadece ‘Mouse’ ile oynuyorsunuz. Çünkü yaptığınız işlem genel olarak iç mimarlık sektörüne girmektedir. Hoşunuza giden yaptığınız sanatların fotoğrafını çekebilir, bilgisayarınızdan çıktısını alabilirsiniz. Sizlere hizmette kusur etmemek için ve en kaliteli en beğenilen uygulamaları bir çatı altında toplamaya gayret gösterdiğimizi bilmenizi istiyorum. İyi eğlenceler diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2014, 15:58
YORUM EKLE