Galatasaray'dan Q7 açıklaması

Açıklamada son dönemki iddiaları yanıt verildi...

Galatasaray'dan Q7 açıklaması

Galatasaray Kulübü, Beşiktaş'la yollarını ayıran Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma'nın transfer edileceği yönündeki iddialarla ilgili olarak açıklama yaptı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, ''Son günlerde yazılı ve  görsel medyada, Quaresma transferi ile ilgili olarak kulübümüzün girişimleri  konusunda çıkan haberlerin tamamı yanlış bilgilere dayanmaktadır'' denilerek, şu ifadelere yer verildi:

''İsim, teknik heyetimize seçenek olarak sunulduğunda, oyuncunun kalitesi  tartışılmayacak olmasına rağmen, transfer için hedef oyunculardan olmadığı bilgisi, ilgili yönetim kurulu üyelerimize iletilmiştir. Bu sebeple, konuyla  ilgili Beşiktaş Kulübü ile herhangi bir görüşme olmamıştır. Gelecek oyuncu olarak ifade edilen Quaresma bilgisi ne kadar yanlışsa, karşılığında kulübümüzden ayrılacağı ifade edilen oyuncularımızın bilgileri de o derece yanlıştır. Ayrıca, Galatasaray Kulübü olarak, transfer döneminde kulübümüzün yüksek menfaatlerinin gereği şeffaf bir duruş sergileyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.''

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2013, 11:43
YORUM EKLE