Aziz Yıldırım 'Genç Fenerliler'e sinirlendi

Aziz Yıldırım Alex de Souza lehine tezahürat yapan gruba isyan etti

Aziz Yıldırım 'Genç Fenerliler'e sinirlendi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Alex de Souza lehine tezahürat yapan Genç Fenerbahçeliler (GFB) adlı gruba isyan etti. 

2013-2014 sezonunun bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Fenerbahçe'de kutlamalar devam ederken sahaya çağrılan Aziz Yıldırım, Alex sloganlarını duyunca isyan etti.

"Bu mutlu günde tüm Fenerbahçelilerin şampiyonluğunu kutluyorum" diye söze başlayan Aziz Yıldırım çok ağır konuştu.

"AHLAKSIZLAR, PARALI KÖPEKLER"

Aziz Yıldırım kürsüde konuşma yaptığı sırada, kale arkasındaki Genç Fenerbahçeliler taraftar grubundan yükselen Alex tezahüratları üzerine öfkelenen Başkan Yıldırım şunları söyledi:

"Terbiyesizlik etmeyin, terbiyesizlik etmeyin! Burada Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu kutluyoruz! Bir şahıs üzerinden değil, bu kadar insanın emeğini kutluyoruz. Sizi bir daha bu stada sokmam! Terbiyesizler! Ahlaksızlar! Paralı köpekler! Bu kadar ağır hakaret ediyorum! Yeter artık! Alex'i ben aldım, bu kulübe faydası olacak diye. Sizler yuhaladınız, ben yine tuttum bu kulübe faydası olacak diye. Ama Fenerbahçe'ye faydası olmayacağını düşündüğüm için gönderdim. Bu çocukların emeğine haksızlık etmeyin. Terbiyesizlik etmeyin. Ayıp denen birşey var! Bu akşam burada Fenerbahçe, 3 Temmuz'dan beri yaşadıklarının hesaplaşmasını yapıyor. Sizin gibi, Karabük maçından sonra geçen sene, 'şike şike' diye bağırmıyor. Sizler Fenerbahçeli değilsiniz! Bir daha bu tribünlere giremeyeceksiniz. Herkesin önünde söz veriyorum! Ahlaksızlar!"

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2014, 14:04
YORUM EKLE