Sur'da öldürülenlerin çıplak bedeni teşhir edildi

Dün Sur'a yönelik saldırılarda öldürülen Cahide Öztürk'ün çıplak bedeni JİTEM'e ait sosyal medya hesabında yayınlanarak teşhir edildi

Sur'da öldürülenlerin çıplak bedeni teşhir edildi

Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki abluka 82'inci gününe girerken, dünkü saldırılarda öldürülen biri kadın 2 kişinin çıplak bedeni JİTEM adlı Twitter hesabında yayınlarak teşhir edildi. Katledilen kadının baş ucuna konulan kimlik de ise 1995 Nusaybin doğumlu Cahide Öztürk olduğu yazılıyor.

Daha önce Muş Varto ve Cizre'de ortaya çıkan teşhir zihniyeti bu kez ise kendisini Sur'da gösterdi.

Muş'un Varto ilçesinde çıkan bir çatışmada yaşamını yitiren YJA Star gerillası Kevser Eltürk'ün (Ekin Wan) çıplak bedeni sosyal medyada teşhir edilmişti.

Geçtiğimiz günlerde de saldırıların sürdüğü Cizre'de katledilen bir kadının çıplak bedeni aynı zihniyet tarafından teşhir edilmişti.

(Kaymak: DİHA)

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2016, 18:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Damn
Damn - 2 yıl Önce

Iyice boktan ve dahada kotulesiyor bu goruntuleri kahramanlik die sagda solda paylasanlar devam edin yeni pkk li kurt cocuklari edinin Ne size ne kadinlariniza ne analariniza saygisi olmayan kini ve nefretiyle digil yuzunuze , varliginiza bile katlanamayan nesilleri korukleyin .. Oysa ne guzeldi idam ettiginiz turk cocuklarinin dillerindeki yasasin halklarin kardesligi soylemleri Turkun turkden baska dostu olmamasina karsin Kurdun de turkden baska dusmani yoktur hocam ..