Şamil Tayyar: Rehineler CIA'in hamlesi ile serbest kaldılar

Şamil Tayyar Twitter hesabından paylaştı...

Şamil Tayyar: Rehineler CIA'in hamlesi ile serbest kaldılar

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, konsolosluk çalışanlarının Türkiye'ye getirilmesine dair Twitter hesabından mesajlar paylaştı.

Şamil Tayyar'ın kullandığı bilinen hesaptan şu mesajlar paylaşıldı:

"1/Türkiye'ye getirilen diplomatlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, hepimizin gözü aydın"

"2/IŞİD operasyonuna Türkiye'nin katılmama gerekçelerinden biri rehinelerdi. Bu kritik süreçte serbest bırakılması CİA'nın bir hamlesidir"

"3/Türkiye ile IŞİD arasında irtibat kuran geri zekalılar herhalde yeni oyunu farketmiştir."

"4/IŞİD tuzağına sazan gibi atlamayıp ABD'yi köşeye sıkıştıran ve diplomatları kurtaran hükümetimiz ve MİT'i kutluyorum"

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2014, 19:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nizamettin aktaş
Nizamettin aktaş - 4 yıl Önce

... şamil bey en doğru olanı söylüyor. mit ançak bu ülke halklarına ölümlü oparasyonlar yapar. tabi ki cia getirmiştir. çünkü büyük biraderdir. bu günkü yalan çabuk açiği düştü. cumhurun baş i ile hükümetin başi ayri ayri sözler söylemişti. anlaşilan o ki her ikisinde son anda haberi oldu normal. sizin ülke insanlarinizi insan yerine koymaz evrensel hukuku reva görmezseniz,dünya yi yönetenlerde sizin yalanlarinizi(petrol satişini) yüzünüze vurur,sizin çarsiz kaldiğiniz yerde organize işleri yürütenler organize ettiklerine emir veredi rehineleri aldı getirdi. adı sizin olsun ama gerçek ortada. şimdiden devletin nasıl güvenilmezlerin elinde olduğunu dünya hayretle iziliyor,bu ülke halkına yazık.