Mehmet Şimşek: 'Erdoğan logosu'nda Arapça ile 'Muhammed' ismi kullanıldı

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'ten ilginç bir yorum geldi...

Mehmet Şimşek: 'Erdoğan logosu'nda Arapça ile 'Muhammed' ismi kullanıldı

Sedat Yiğit / Demokrat Haber

Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kullanacağı logo için Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'ten ilginç bir yorum geldi.

Mehmet Şimşek, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçimleri için kullanacağı logoya ilişkin olarak, ''Cumhurbaşkanı adayımız Sn Erdoğan'ın logosunda Arapça ile 'Muhammed' isminin kullanıldığını Biliyor musunuz?.." yorumunda bulundu.

AK Parti'nin Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğan için hazırlanan logonun "tünelin ucundaki ışık" manasına geldiği söyleniyordu.

Geçtiğimiz günlerde, Twitter kullanıcıları tarafından, Erdoğan'ın logosunun ABD Başkanı Barack Obama'nın seçim kampanyasında kullandığı logo ile benzerliğine de dikkat çekilmişti.

Bakan Şimşek'in kişisel Twitter hesabından paylaştığı mesaj şöyle:Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2014, 16:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nizamettin Aktaş
Nizamettin Aktaş - 4 yıl Önce

.sayın bakan bu logo malubu adlı işkinin logosu. siz insanları aptal yerine koymaya alıştınız. geleneğinde var bu kemalist devletin halkı yok sayarak ,evrensel hukuk hak edenler olarak görmeyerek,sırtında kırılaçak kırbacın 1921 yılından kalma müsolini ceza yasaları ile yönetmek. hitlerin ruhuna fatina okutaçak özel ceza yasaları ile ülke yönetmek. darbe anayasası ile ülkeyi dünyanın çoplüğü haline getirmek. cezaevleri sizin döneminzde iki kat insanı esir alırcasına hapsetti.evrensel hukuk halka reva görmeyerek devlet eli ile kindar,isyan eden bir nesil yetiştirdik diyen bir algı. halka yalan söylemeyi iman saymışsınız.

ahmet efe
ahmet efe - 4 yıl Önce

Buda kendinizin uydurduğu birşey Malibu içkisine bak sonra konus