11 Aralık 2015 Cuma 15:11
Kurtulmuş: Hendekler tek tek yok edilecek, onları kazanlar bulunacak

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Ordu’da Kumru Belediye Başkanlığı’nı ziyaretinde gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Kurtulmuş, “Şundan milletimiz emin olsun; terörle mücadeleye sonuna kadar kararlıyız. Bu hendeklerin her birisi tek tek yok edilecek” dedi.

Kurtulmuş’un açıklamalarından satırbaşları şöyle:

‘HENDEKLERİ KAZANLAR BULUNACAK’

“Şundan milletimiz emin olsun; terörle mücadeleye sonuna kadar kararlıyız. Bu hendeklerin her birisi tek tek yok edilecek. Bu hendekleri kazanların hepsi bulunup yargının önüne çıkarılacaktır.

“Terörle mücadele irademizden hiçbir şekilde taviz vermeden Allah’ın izniyle Türkiye’nin her yerini selamete kavuşturacak bir planı uygulayacağız. Türkiye 1990’ların o antidemokratik dönemine asla geri dönmeyecektir

“Demokrasinin tahkim edilmesi ise başka bir süreçtir. Bu memlekette yaşayan bütün yurttaşlarımızın, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde terör örgütünün baskısı altında neredeyse yıllarca inim inim inleyen Kürt kardeşlerimizin de hakkını, hukukunu korumak bizim hükümet olarak vazifemizdir.

“Türkiye’de terör hiçbir zaman hedefine ulaşamayacaktır. Terörle mücadele yaparken her birisi bizim kardeşlerimiz olan, bu memlekete, bu topraklara, bu vatana, bu kültüre bağlı bütün yurttaşlarımızın tamamının hakkını hukukunu geliştirmek vazifemizdir. Bu anlamda Türkiye’de yaşayan herkesin özgürlüklerini, bireysel haklarını, onurunu korumayı sürdüreceğiz.”

Son Güncelleme: 11.12.2015 15:13
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.
Avatar
anti kurtulmuş 2015-12-11 16:44:24

Ula evliya AKP içine girse yalan makinesi ve insanlık düşmani olur. Bu kaptirmis kişi AKP olmadan bir orgun lideriydi şimdi akp'nin yalan makinesi olmuş Allah akıl fikir versin. Yarebim sen bizi zalim, hırsız ve yalancilardan koru ve bizi onlardan yazma yarebim Amin.

Avatar
amed. 2015-12-11 23:14:12

cocuk. kadin. oldurerekmi. cami. yakarakmi. iside. hos. gorureylemi. kurtler. eski. kurtler. deyil kurtler. ne. oldugunu. iyi biliyor.

Avatar
amed 2015-12-11 23:40:46

sala numan sala. saray julelileri. sana baska. ders. versin

Avatar
rizeli 2015-12-13 14:02:40

adi yalan makinası saray iti çok boş konuşma seni adam sansınlar