İzmir Valiliği talimat verdi: 'Erdoğan'ın ziyareti bol katılımlı ve coşkulu geçsin'

Erdoğan'ın ziyareti öncesi, kentteki devlet kurumlarına bir yazı gönderen valilik, açılış töreninin 'coşkulu bir biçimde geçmesi' için yüksek katılım istedi

İzmir Valiliği talimat verdi: 'Erdoğan'ın ziyareti bol katılımlı ve coşkulu geçsin'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 9 Mayıs’ta İzmir’de olacak ve Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşecek açılış törenine katılacak. Evrensel’in haberine göre, devlet kurumlarına yazı yollayan İzmir Valiliği, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İzmir’e gelişi öncesi seferber oldu. Valilik, kurumlardan Erdoğan’ın açılış töreninin coşkulu bir biçimde geçmesi için yüksek katılım istedi.

16 KURUMA TALİMAT YOLLANDI

İzmir Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşecek açılış töreni öncesi de Valilik harekete geçti. Valilik aralarında üniversitelerin, il milli eğitim müdürlüğünün, il sağlık müdürlüğünün, il gençlik ve spor müdürlüğünün bulunduğu 16  farklı kurumu faks çekerek Cumhurbaşkanı’nın İzmir’deki açılışlarına hazırlanmasını istedi.

"HEM KATILIN HEM DE COŞUN" TALİMATI


İzmir Valisi Mustafa Toprak imzasıyla gönderilen yazıda toplu açılış töreninin coşkulu bir şekilde yapılabilmesi için en yüksek seviyede katılımın sağlanmasını istedi ve de açılış yapılacak tesislerin Türk Bayrağı ve Atatürk Posterleri ile kaplanmasını istedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2015, 10:20
YORUM EKLE