Gökçek, 'Vatan sağolsun' demeyen şarkıcı Sıla'ya çattı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'yı selin vurmasına yönelik eleştirileri ise 'Avrupa'dan sel örnekleri' ile geçiştirdi

Gökçek, 'Vatan sağolsun' demeyen şarkıcı Sıla'ya çattı

Ankara, sağanak yağışlar nedeniyle bir kez daha sele teslim olurken; kentte alt yapı çöktü, metro ve alt geçitleri ise su bastı. Tüm bunlar olurken Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise Twitter üzerinde şarkıcı Sıla Gençoğlu'na sataştı.

Sıla Gençoğlu, dün Twitter üzerinde asker ölümleriyle ilgili bir mesaj yazarak, 'vatan sağolsun' söylemine tepki göstermiş ve "Bu cinayete suç ortaklığı etmek istemiyorum. Hiç kimselere 'Başın sağolsun, vatan sağolsun' demek istemiyorum. Utanıyorum," demişti.

Sıla'ya sataşan Gökçek ise, "SILA BİZ DE BU ÜLKE DE SENİN GİBİ KADINLAR YAŞADIĞI İÇİN UTANIYORUZ..." diye yanıt verdi.

'AVRUPA'DAN SEL ÖRNEKLERİ' İLE SAVUNMA


Öte yandan Ankara'daki selin ardından başta Ahmet Hakan olmak üzere, Gökçek'i ti'ye alanlara Büyükşehir Belediye Başkanı'nın yanıtı ise 'dünyadan örnekler' oldu. Google’dan 'İngiltere sel 2015', 'İtalya sel 2015' aramaları yaparak çıkan görselleri takipçileriyle paylaşan Gökçek,  "bu tür durumlar Avrupa’nın gelişmiş ülkelerinde de yaşanıyor" diyerek Ankara'ın sele kapılmasını normalleştirdi, kendini savundu.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2015, 12:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
dimitri
dimitri - 3 yıl Önce

insanda azcik yüz olmali.

dilaver azizoğlu
dilaver azizoğlu - 3 yıl Önce

sonunuz yaklaşıyor i.melih sen ve patronun ankaradaki cezaevinden bir koğuş beğenseniz iyi olacak.yoksa hayvanat bahçesine mi kapatsalar sizi.böylesi daha iyi olur.türkiyenin trizmine katkınız olur.