Fuat Avni'den Diyarbakır'daki patlamaya ilişkin çarpıcı mesajlar

Fuat Avni: Mit'in karanlık elleri devrede... AKP, HDP'nin tabanını sokağa dökmeye çalışıyor

Fuat Avni'den Diyarbakır'daki patlamaya ilişkin çarpıcı mesajlar

Gülen Cemaati'ne yakınlığıyla bilinen Twitter fenomeni Fuat Avni, Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) Diyarbakır mitinginde meydana gelen patlamaya ilişkin çarpıcı iddialarda bulundu.

Fuat Avni, "HDP‘nin barış ve sağduyu çağrısı yaptığı, AKP’nin de bombalar patlattığı bir seçim dönemi yaşıyoruz" diyerek, "Diyarbakır’daki patlama ile seçim sonrası bölgede oluşacak kaosun fitili ateşlendi." iddiasında bulundu.

"MİT’in karanlık elleri devrede" diyen Fuat Avni, Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü‘nün birkaç gün önce Diyarbakır’daki trafoların listesini istediğini iddia etti.  Fuat Avni, "Listeyi neden istemiş, yakında anlaşılır." dedi.

"HDP’NİN SANDIK GÖREVLİLERİ GÖZALTINA ALINACAK"

Fuat Avni attığı tweetlerde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın HDP tabanının sokağa çıkmasını sağlamak için tahrik ettiğini iddia ederek şöyle devam etti:

“Yezid ve avaneleri, PKK’yı harekete geçirmek için her yolu deniyorlar. Büyük illere talimat gönderildi. Bu sabah İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde PKK’nın gençlik yapılanmasına operasyon yapılacak. Bu bahane ile gözaltına alınacaklar arasında, HDP'nin sandık görevlileri de var. HDP, barajı geçmesin diye her yol deneniyor. Yezid, ‘Seni başkan yaptırmayacağız’ diyen HDP‘ye ateş püskürüyor.”Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2015, 09:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahreddin
Fahreddin - 3 yıl Önce

anlasilan bu hain saldiriyi fethullah terör örgütü yapmis.Allah onlari kahr etsin, kendi pis emelleri icin mazlum kürtleri yakiyorlar.

ali kilic
ali kilic - 3 yıl Önce

Seni baskan yaptirmayacagiz

ali kıllı
ali kıllı - 3 yıl Önce

yorum yazmak için bu alanı kullanabilirsiniz...fuat avni bir oruspu çoçuğudur

ali kıllı
ali kıllı - 3 yıl Önce

yorum yazmak için bu alanı kullanabilirsiniz...fetoşun piçleri ammedde döktüğünüz kanda boğulacaksınız