Fethullah Gülen’den Erdoğan mesajı

‘Her daim dua ettiğim Başbakanımız’ sözleri dikkat çekti…

Fethullah Gülen’den Erdoğan mesajı

Son günlerin temel gündemini Erdoğan-Gülen savaşı oluşturuyordu ki Fethullah Gülen'den Başbakan Erdoğan'a ilginç bir geçmiş olsun mesajı geldi.

 

Fethullah Gülen, ikinci kez ameliyat geçiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili övgülerle dolu bir mesaj yayınladı.

 

Ameliyattan teessür duyduğunu belirten Gülen, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a acil şifalar diledi. Fethullah Gülen’nin mesajı şöyle:

 

"Her gün Rabbime iltica edip O’nun yüce dergahına yöneldiğimde her daim dua ettiğim Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci kez ameliyat olduğunu öğrendim. İlk ameliyatını duyduğumda da fevkalade derinden üzülmüş hastalığından bir an önce kurtulmasını dilemiştim. Hatta yakın dostlarıma ’Hizmetlerinden dolayı nazar mı değiyor yoksa başka bir olumsuzluk mu söz konusu’ demiştim. Şimdi yeniden ameliyat olduğunu teessürle öğrendim. Bu ameliyatın tamamlayıcı bir müdahale olmasından müteselli oldum. Yaptığı hizmetlerle milletimizin medar-ı iftiharı haline gelmiş Başbakanımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını, görevinin başına yepyeni bir dinamizmle geçmesini Cenab-ı Erhamürrahimin’den niyaz eder, kendisine acil şifalar temenni ederim."

 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2012, 13:40
YORUM EKLE