Fatih Erbakan AK Parti'ye girecek mi?

Söylentilere yanıt verdi...

Fatih Erbakan AK Parti'ye girecek mi?

AKP’ye geçeceği öne sürülen eski Başbakan Necmettin Erbakan’ın oğlu Saadet Partili Fatih Erbakan bu iddiaları yalanladı ve ‘Biz Erbakan Hocanın evladıyız. Sultan Fatih'in gemisi Milli Görüş bırakılıp, batacağı belli olan Titanic'e gidilir mi?' dedi.

 

Sadeet Partisi (SP) Düzce Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen konferansa katılan  Fatih Erbakan, ‘’Bütün dünyada sürdürülen kölelik ve sömürü düzeni ülkemizde de bu iktidar ile yapılıyor. Milletin sırtına fazladan 6 milyar dolar yük yüklüyorlar. Benzin ve mazot fiyatlarına yapılan zamlarla Türkiye dünya şampiyonu oldu. Bunların hepsi faize gidiyor. Bu parayı bulmak için sineğin yağını çıkarıyorlar. Sömürü düzeninin bekçiliğini yapıyorlar" dedi ve şu mesajları verdi:

 

TETİKÇİLİK YAPIYORLAR:  Eskiden Amerika, İsrail ve Avrupa Birliği'nin postacılığını yapıyorlardı. Artık Amerika'nın Ortadoğu'daki tetikçiliğini yapıyorlar. Amerika'nın kışkırtması ile Esad yanlış yapıyor diye binlerce yıldır kardeşimiz olan Suriye'yi vuracakmışız. Binlerce Müslüman ölecek. İşte Türkiye'nin hali budur. Bu zihniyet devam ettikçe İmam Hatipli de olsanız, eşleriniz türbanlı da olsa bu sizi kurtaramaz. Bu milletin iktidarı olamazsınız. İşte tablo budur. Erbakan hocanın gerçek talebeleri iktidara gelmedikçe siyonizmin önüne geçemeyiz.

 

ARKA KAPIDAN KAÇTILAR: IMF'ye borcumuzu azalttık diyorlar. Gece gündüz bu nakaratı anlatıyorlar. Ne diyoruz IMF'ye olan borcu azalttınız ama bizim sadece IMF'ye borcumuz yok. Her yere borcumuz var. Türkiye'nin toplam borcumuz 500 milyar dolara çıkartmışlar. Bu görülmemiş bir felakettir.

 

Ortadoğu Projesi'nin eş başkanıyım diye övünenler Erbakan Hoca'nın yolundan gidemezler. Erbakan hoca, memur ve işçiye yüzde 300 zam verdi, ilave vergi koymadı, zam yapmadı. Bir tane milli müesseseyi satmadı. Kıbrıs'tan vazgeçmedi. Siz nasıl Erbakan hocanın öğrencisisiniz. Merhum liderimizin dediği gibi arka kapıdan kaçıp bahçede top oynuyorsunuz. ‘Sizi gidiler sizi’ derdi şimdi Erbakan hocamız. ‘Beni günahlarınıza alet etmeyin’ derdi" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2012, 03:02
YORUM EKLE