14 Temmuz 2017 Cuma 16:00
CHP 15 Temmuz törenine katılacağını açıkladı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan yaptığı basın açıklamasında parti olarak 15 Temmuz törenlerine katılacaklarını belirtti. 

Tezcan açıklamasında, “Demokrasiyi savunan, ortadan kaldırmayacak, yok etmeyecek ifade edecek her türlü Meclis etkinliğinde yer alacağız.

Bu çerçevedeki Meclis törenlerinin dışında olmamız mümkün değil. 

Bu nedenle 15 Temmuz anmaları çerçevesinde cumartesi günü gündüz Genel kurulda hazır bulunağız. Bugünkü Meclis’e yürüyeceğiz. Resmi tören içerisinde yer alacağız. Sabaha karşı yapılacak liderlerin konuşmasında da sayın genel başkanımız konuşma yapacak. Yani bu programa katılacağız” dedi. 

‘Davetiyenin ellerine dün ulaştığını belirten Tezcan “Meclis törenlerinin dışında olmamız mümkün değil. 

Bu nedenle 15 Temmuz anmaları çerçevesinde cumartesi günü gündüz Genel kurulda hazır bulunacağız. Sayın genel başkanımız orada bir konuşma yapacak. Daha sonra  gece 00.13’te 16 Temmuz sabaha karşı birinci Meclis’te başlayan 00.13’teki yürüyüşte sayın genel Başkanımız ile bütün milletvekillerimiz ile hazır olacağız.

Oradan bugünkü Meclis’e yürüyeceğiz. Resmi tören içerisinde yer alacağız.

Sabaha karşı yapılacak liderlerin konuşmasında da sayın genel başkanımız konuşma yapacak. Yani bu programa katılacağız” diye konuştu. 

Son Güncelleme: 15.07.2017 12:35
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.
Avatar
muhalif 2017-07-15 02:34:33

chp den daha fazlasi beklenemez.ancak bu kadar olabiliyorlar...