AKP'nin milletvekili aday listesi açıklandı

AKP aday listelerini YSK'ya teslim etti. AKP’de 3 dönem kuralı dışında kalan 105 milletvekili yeniden aday olamadı.

Listede, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yakın isimler ön sıralarda yer aldı. AKP listesinde en ilgi çekici isim, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak. Albayrak, İstanbul 1. bölge 6 sıra adayı olarak AKP Listesine girdi.

Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek ise aday gösterilmedi.

İŞTE İL İL AKP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

ADANA

1. NECDET ÜNÜVAR - DOKTOR

2. FATMA GÜLDEMET SARI - MİMAR

3. SADULLAH KISACIK - MÜHENDİS

4. TALİP KÜÇÜKCAN - ÖĞRETİM ÜYESİ

5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ - AVUKAT

6. ESRA YALVAÇ - DOKTOR

7. MEHMET CAN - AVUKAT

8. MUSTAFA ÇALIŞKAN - ECZACI

9. ASUMAN TEKİN - MİMAR

10. KASIM PAMUK - MALİ MÜŞAVİR

11. MEHMET FARUK BOZKURT - ÖĞRETMEN

12. RAMAZAN DEMİR - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13. MEHMET AY - AVUKAT

14. HASAN BERZAN TOPRAK - AVUKAT

ADIYAMAN

1. AHMET AYDIN - AVUKAT

2. ADNAN BOYNUKARA - MÜHENDİS

3. İBRAHİM HALİL FIRAT - AVUKAT

4. SALİH FIRAT - DOKTOR

5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ - ECZACI

AFYONKARAHİSAR

1. HALİL ÜRÜN - AVUKAT

2. ALİ ÖZKAYA - AVUKAT

3. REMZİYE SIVACI - DOKTOR

4. AKİF ÖZKALDI - MÜHENDİS

5. FATİH BEDER - AVUKAT

AĞRI

1. ABDULLAH ATALAY - MÜHENDİS

2. YILMAZ ENSAROĞLU - İLAHİYATÇI

3. HALİL ÖZYOLCU - AVUKAT

4. ALİ KONYAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

AKSARAY

1. İLKNUR İNCEÖZ - AVUKAT

2. NEVZAT PALTA - MÜHENDİS

3. HÜSEYİN HÜYÜK - AVUKAT

AMASYA

1. MEHMET NACİ BOSTANCI - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. SAİT YÜCE - İLAHİYATÇI

3. HASAN ALİ CESUR - MÜHENDİS

ANKARA 1

1. YALÇIN AKDOĞAN - SİYASET BİLİMCİ

2. AHMET GÜNDOĞDU - EĞİTMEN

3. ALİ İHSAN ARSLAN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4. JÜLİDE SARIEROĞLU - EKONOMİST

5. MURAT ALPARSLAN - AVUKAT

6. ERTAN AYDIN - MÜŞAVİR

7. TÜLAY SELAMOĞLU - MİMAR

8. FATİH ŞAHİN - AVUKAT

9. MEHMET EMİN ZARARSIZ - MÜŞAVİR

10. HASAN ALBAYRAK - MÜŞAVİR

11. ERCAN KINACI - AVUKAT

12. BARIŞ AYDIN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13. MURAT KÖSE - MÜHENDİS

14. HASAN KARAGÖZ - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

15. HATİCE DEMİRTAŞ - AVUKAT

16. HAYDAR ŞAHİN - AVUKAT

17. FATMA COŞAR KARACAN - AVUKAT

18. MEHMET ALİ CANLI - AVUKAT

ANKARA 2

1. EMRULLAH İŞLER - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. AHMET İYİMAYA - AVUKAT

3. LÜTFİYE SELVA ÇAM - MÜHENDİS

4. VEDAT BİLGİN - ÖĞRETİM ÜYESİ

5. AYDIN ÜNAL - GAZETECİ / YAZAR

6. AYHAN YILMAZ ORTA SERBEST/ÖZEL

7. MAHMUT SAMİ MALLI - MÜHENDİS

8. NEVZAT CEYLAN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

9. AHMET BABA - MALİ MÜŞAVİR

10. NURİ ELİBOL - GAZETECİ / YAZAR

11. ADEM CEYLAN - YÖNETİCİ - KAMU

12. SELİM CERRAH - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13. BÜLENT YAĞMUR - AVUKAT

14. NESLİHAN CENK - MÜHENDİS

ANTALYA

1. LÜTFİ ELVAN - EKONOMİST

2. MUSTAFA KÖSE - AVUKAT

3. HÜSEYİN SAMANİ - MÜHENDİS

4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ - HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

5. SENA NUR ÇELİK - AVUKAT

6. İBRAHİM AYDIN - MÜHENDİS

7. ATAY USLU - YÖNETİCİ - KAMU

8. İBRAHİM TÜRKİŞ - MALİ MÜŞAVİR

9. NEVİN KORKMAZ ZOR - AVUKAT

10. HAKKI BEŞKAZALI - AVUKAT

11. ERCAN MEKTEPLİOĞLU - SERBEST/ÖZEL

12. İZZET YILMAZ - DİŞ HEKİMİ

13. MURTAZA TAMYÜREK ORTA YÖNETİCİ - KAMU

14. MUSTAFA AKDENİZ - VETERİNER HEKİMİ

ARDAHAN

1. ORHAN ATALAY - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. YUNUS BAYDAR - VETERİNER HEKİMİ

ARTVİN

1. İSRAFİL KIŞLA - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2. VEDAT KİBAR - MALİ MÜŞAVİR

AYDIN

1. MEHMET SADIK ATAY - MÜHENDİS

2. ABDURRAHMAN ÖZ - AVUKAT

3. ZEYNEP ARMAĞAN USLU - ÖĞRETİM ÜYESİ

4. MUSTAFA SAVAŞ - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5. METİN YAVUZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6. ERSİN ESENLİK - MÜHENDİS

7. CENGİZ ALTINTAŞ - ÖĞRETMEN

BALIKESİR

1. MAHMUT POYRAZLI - AVUKAT

2. SEMA KIRCI - DANIŞMAN

3. ALİ AYDINLIOĞLU - ÖĞRETMEN

4. AYŞE KARDAŞ - SİYASET BİLİMCİ

5. KASIM BOSTAN - MEMUR

6. MEHMET BAYYİĞİT - ÖĞRETİM ÜYESİ

7. HİLAL DEMİRÖZER - SERBEST/ÖZEL

8. MUSTAFA CANBEY - GAZETECİ / YAZAR

BARTIN

1. YILMAZ TUNÇ - AVUKAT

2. MUSTAFA YELKENCİ - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

BATMAN

1. ZİVER ÖZDEMİR - MÜHENDİS

2. MEHMET EMİN EKMEN - AVUKAT

3. MURAT GÜNEŞTEKİN - MÜHENDİS

4. ADİLE GÜRBÜZ - AVUKAT

BAYBURT

1. NACİ AĞBAL - YÖNETİCİ - KAMU

2. BÜNYAMİN ÖZBEK - MÜHENDİS

BİLECİK

1. HALİL ELDEMİR - MÜHENDİS

2. RAMAZAN KURTULMUŞ ORTA EMEKLİ

BİNGÖL

1. ŞEBNEM KOCAKELÇİ - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2. ENVER FEHMİOĞLU - ÖĞRETMEN

3. FEYZİ BERDİBEK ORTA SERBEST/ÖZEL

BİTLİS

1. VEDAT DEMİRÖZ - MALİ MÜŞAVİR

2. EDİP SAFTER GAYDALI - EKONOMİST

3. FATİH KADİRİOĞLU - MÜHENDİS

BOLU

1. ALİ ERCOŞKUN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2. FEHMİ KÜPÇÜ - AVUKAT

3. MEHMET EMİN GÜZ - AVUKAT

BURDUR

1. REŞAT PETEK - AVUKAT

2. İBRAHİM EKİCİ - SERBEST/ÖZEL

3. KAMİL ÖZCAN ORTA SERBEST/ÖZEL

BURSA

1. MEHMET MÜEZZİNOĞLU - DOKTOR

2. EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ - AVUKAT

3. CEMALETTİN KANİ TORUN - DOKTOR

4. HÜSEYİN ŞAHİN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5. İSMET SU - AVUKAT

6. HAKAN ÇAVUŞOĞLU - AVUKAT

7. ÖNDER MATLI - SERBEST/ÖZEL

8. ZEKERİYA BİRKAN - AVUKAT

9. BENNUR KARABURUN - SERBEST/ÖZEL

10. GÜRSEL DÖNMEZ - MEMUR

11. YÜKSEL YENİ - YÖNETİCİ - KAMU

12. NİHAT NASIR - GAZETECİ / YAZAR

13. HARUN AKIN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

14. AHMET KILIÇ - DANIŞMAN

15. OSMAN MESTEN - AVUKAT

16. HALİDE SERPİL ŞAHİN - ECZACI

17. CEMİLE YİĞİT - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

18. SALİH BAŞPARMAK - EĞİTMEN

ÇANAKKALE

1. BÜLENT TURAN - AVUKAT

2. İSMAİL KAŞDEMİR - AVUKAT

3. JÜLİDE İSKENDEROĞLU - TEKNİKER

4. SEBAHATTİN GÜNER - AVUKAT

ÇANKIRI

1. MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU - AVUKAT

2. HÜSEYİN FİLİZ - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

ÇORUM

1. SALİM USLU ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2. CAHİT BAĞCI - SOSYOLOG

3. LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT - ECZACI

4. AHMET SAMİ CEYLAN - MÜHENDİS

DENİZLİ

1. NİHAT ZEYBEKCİ - İŞADAMI

2. MEHMET YÜKSEL - İŞADAMI

3. BİLAL UÇAR - AVUKAT

4. NURCAN DALBUDAK - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5. OSMAN YÜCELİŞ - MÜHENDİS

6. EMİN OKKAYA - VETERİNER HEKİMİ

7. PERAL ULUKÖY - ECZACI

DİYARBAKIR

1. CEVDET YILMAZ - BÜROKRAT

2. MEHMET SELİM ENSARİOĞLU ORTA ÇİFTÇİ

3. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ ORTA EMEKLİ

4. OYA ERONAT - MÜHENDİS

5. FAZIL HÜSNÜ ERDEM - ÖĞRETİM ÜYESİ

6. ABDURRAHMAN KURT - MÜHENDİS

7. ALİ İHSAN MERDANOĞLU ORTA ÇİFTÇİ

8. MUSTAFA ELGÖRMÜŞ - İKTİSATÇI

9. NETİCE ARSLAN ORTA ÖĞRETMEN

10. ALAATTİN PARLAK - SANATÇI

11. ABBAS BARIŞ - YÖNETİCİ - KAMU

DÜZCE

1. FARUK ÖZLÜ - MÜHENDİS

2. FEVAİ ARSLAN ORTA İŞADAMI

3. AYŞE KEŞİR - MÜŞAVİR

EDİRNE

1. ŞEMSETTİN EMİR -

2. FATMA AKSAL - EKONOMİST

3. MUSTAFA OKUR İLK SERBEST/ÖZEL

ELAZIĞ

1. ŞUAY ALPAY - AVUKAT

2. METİN BULUT - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3. SERPİL BULUT - ÖĞRETİM ÜYESİ

4. ÖMER SERDAR - AVUKAT

ERZİNCAN

1. TALHA EROL DURMAZ - DOKTOR

2. SERKAN BAYRAM - AVUKAT

ERZURUM

1. EFKAN ALA - MÜLKİ İDARE AMİRİ

2. ADNAN YILMAZ - BÜROKRAT

3. ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU - EKONOMİST

4. İBRAHİM AYDEMİR - MALİ MÜŞAVİR

5. ABDURRAHİM FIRAT - AVUKAT

6. ZAFER TARİKDAROĞLU - EĞİTMEN

ESKİŞEHİR

1. NABİ AVCI - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. SALİH KOCA - MÜHENDİS

3. EMİNE NUR GÜNAY - EKONOMİST

4. MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ - ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

5. YETKİN TETİK ORTA SERBEST/ÖZEL

6. ALİ DEMİREL - SERBEST/ÖZEL

GAZİANTEP

1. MEHMET ŞİMŞEK - EKONOMİST

2. ABDULHAMİT GÜL - AVUKAT

3. ŞAMİL TAYYAR - GAZETECİ / YAZAR

4. CANAN CANDEMİR ÇELİK - AVUKAT

5. ABDULLAH NEJAT KOÇER - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6. MEHMET ERDOĞAN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

7. SERPİL KAVRAK - AVUKAT

8. ALİ ŞAHİN - ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

9. FİKRET MURAT TURAL - ÖĞRETMEN

10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY - MİMAR

11. MEHMET MENDERES KARADUMAN - SERBEST/ÖZEL

12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER - MEMUR

GİRESUN

1. TURHAN ALÇELİK - DOKTOR

2. ADEM TATLI - VETERİNER HEKİMİ

3. MEHMET GELDİ - MÜHENDİS

4. HATİCE KOCAOĞLU - ECZACI

GÜMÜŞHANE

1. KEMALETTİN AYDIN - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. FERAMUZ ÜSTÜN - MALİ MÜŞAVİR

HAKKARİ

1. OSMAN KIZILBAN - SERBEST/ÖZEL

2. RÜSTEM ZEYDAN - DOKTOR

3. MEHMET ERTUŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

HATAY

1. ADEM YEŞİLDAL - AVUKAT

2. ORHAN KARASAYAR - MÜHENDİS

3. MEHMET ÖNTÜRK - İŞADAMI

4. MEHMET ALĞAN ORTA SERBEST/ÖZEL

5. HACI BAYRAM TÜRKOĞLU - İKTİSATÇI

6. TÜLİN DURGUN YETİM - DOKTOR

7. İBRAHİM NACİ YAPAR - MÜHENDİS

8. MEHMET HACIOĞLU - ÇİFTÇİ

9. CANAN KAHRAMAN - MÜHENDİS

10. AHMET DEMİRTAŞ - MÜHENDİS

IĞDIR

1. FERDİ TURAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2. CENGİZ ŞEYRAN - DANIŞMAN

ISPARTA

1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ - EKONOMİST

2. RECEP ÖZEL - AVUKAT

3. İSMAİL ÖZDEMİR - BÜROKRAT

4. AYŞE USTA ORTA İŞKADINI

İSTANBUL 1

1. İDRİS GÜLLÜCE - MÜHENDİS

2. MİHRİMAH BELMA SATIR - AVUKAT

3. EROL KAYA - SERBEST/ÖZEL

4. AHMET BERAT ÇONKAR - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5. OSMAN CAN - ÖĞRETİM ÜYESİ

6. BERAT ALBAYRAK - ÖĞRETİM ÜYESİ

7. İSMET UÇMA - GAZETECİ / YAZAR

8. METİN KÜLÜNK - MÜHENDİS

9. RAVZA KAVAKCI KAN - ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

10. ERKAN KANDEMİR - MÜHENDİS

11. ALEV DEDEGİL - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

12. MEHMET ALİ PULCU - DİŞ HEKİMİ

13. HASAN SERT - MÜHENDİS

14. HÜSEYİN YAYMAN - GAZETECİ / YAZAR

15. OSMAN BOYRAZ - MÜHENDİS

16. FAİK IŞIK - AVUKAT

17. HULUSİ ŞENTÜRK - MÜHENDİS

18. ŞEYMA DÖĞÜCÜ - AVUKAT

19. BİLAL TOPÇU - MUHASEBECİ

20. RABİA İLHAN - AVUKAT

21. FATMA VARANK - MİMAR

22. ADEM SEFER - MÜHENDİS

23. HURŞİT YILDIRIM - AVUKAT

24. FAHRİ YASİN ŞENER - İKTİSATÇI

25. PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU - AVUKAT

26. AYŞE KARTAL - MUHASEBECİ

27. MUSTAFA DEMİRAL - AVUKAT

28. MUSTAFA ÖZMEN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

29. ESMA ERSİN - SERBEST/ÖZEL

30. ALİM ERDEMİR - YÖNETİCİ - KAMU

31. COŞKUN KOÇ - ECZACI

İSTANBUL 2

1. VOLKAN BOZKIR - DİPLOMAT

2. AYŞE NUR BAHÇEKAPILI - AVUKAT

3. EKREM ERDEM - SERBEST/ÖZEL

4. AZİZ BABUŞCU - MALİ MÜŞAVİR

5. DURMUŞ ALİ SARIKAYA - MÜŞAVİR

6. ETHEM TOLGA - ÖĞRETİM ÜYESİ

7. ŞİRİN ÜNAL - ORDU MENSUBU

8. FATMA BENLİ - AVUKAT

9. HÜSEYİN BÜRGE - ÖĞRETMEN

10. SEVİM SAVAŞER - ÖĞRETİM ÜYESİ

11. HAYDAR ALİ YILDIZ - AVUKAT

12. MARKAR ESEYAN - GAZETECİ / YAZAR

13. OKTAY SARAL - MÜHENDİS

14. AHMET HALDUN ERTÜRK - DOKTOR

15. AHMET BAHA ÖĞÜTKEN - MALİ MÜŞAVİR

16. AHMET HAMDİ ÇAMLI - GAZETECİ / YAZAR

17. HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ - GAZETECİ / YAZAR

18. İBRAHİM SOLMAZ - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

19. BEDRİ BAŞ ORTA SERBEST/ÖZEL

20. İSMAİL ERGÜNEŞ - AVUKAT

21. MEHMET ER - SERBEST/ÖZEL

22. PERİHAN TOĞAY - SERBEST/ÖZEL

23. MUHARREM BALTACI - SERBEST/ÖZEL

24. REŞİDE YÜKSEL - DOKTOR

25. MAHMUT DOĞAN - ÖĞRETİM ÜYESİ

26. SÜLEYMAN ENES KILIÇ - MÜHENDİS

İSTANBUL 3

1. MUSTAFA ŞENTOP - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. ÖZLEM ZENGİN - AVUKAT

3. FEYZULLAH KIYIKLIK - AVUKAT

4. MEHMET MUŞ - EKONOMİST

5. MEHMET DOĞAN KUBAT - AVUKAT

6. TÜLAY KAYNARCA - GAZETECİ / YAZAR

7. ABDURRAHİM BOYNUKALIN - ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

8. HARUN KARACA ORTA MUHASEBECİ

9. UĞUR IŞILAK ORTA SANATÇI

10. MUSTAFA YENEROĞLU - AVUKAT

11. MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU - MÜHENDİS

12. MEHMET METİNER - GAZETECİ / YAZAR

13. HALİS DALKILIÇ - İKTİSATÇI

14. MAHMUT ÖVÜR - GAZETECİ / YAZAR

15. YILDIZ SEFERİNOĞLU - AVUKAT

16. FATMA BETÜL SAYAN KAYA - MÜHENDİS

17. TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE - DİŞ HEKİMİ

18. MEHMET BAYKAN - AVUKAT

19. RESUL KURT - ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

20. BETÜL BİRER ORTA SERBEST/ÖZEL

21. ABDULLAH BAŞCI - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

22. ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER - SAĞLIK GÖREVLİSİ

23. CELAL BABAYİĞİT - AVUKAT

24. HAKAN BAHADIR - ÖĞRETİM ÜYESİ

25. HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK - GAZETECİ / YAZAR

26. YEŞİL AYTULUM TURUT ORTA SERBEST/ÖZEL

27. YASİN ZÜLBAHAROĞLU - SERBEST/ÖZEL

28. ABDULLAH SADIKSOY - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

29. ARİF KALMAZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

30. FATMA NUR YAVUZ - SERBEST/ÖZEL

31. FEVZİ DURMUŞ - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

İZMİR 1

1. VEYSEL EROĞLU - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR - ÖĞRETİM ÜYESİ

3. CEMİL ŞEBOY - MİMAR

4. HÜSEYİN KOCABIYIK - GAZETECİ / YAZAR

5. OZAN CEYHUN ORTA SERBEST/ÖZEL

6. NECİP NASIR - MÜHENDİS

7. CEMAL BEKLE - SOSYOLOG

8. MAHMUT ATİLLA KAYA - AVUKAT

9. BEDİHA TÜRKYILMAZ - DOKTOR

10. TALİP UZUN - MEMUR

11. KAZIM ERTEN - MEMUR

12. ÖMER SERTBAŞ - MÜHENDİS

13. GÜRBÜZ AKBULUT - YÖNETİCİ - KAMU

İZMİR 2

1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2. NESRİN ULEMA - ECZACI

3. HAMZA DAĞ - AVUKAT

4. KEREM ALİ SÜREKLİ - AVUKAT

5. DURMUŞ BOZTUĞ - ÖĞRETİM ÜYESİ

6. MEHMET BAYINDIR - DOKTOR

7. SAVCI SAYAN - EKONOMİST

8. NEŞE GÜRÇAY - SERBEST/ÖZEL

9. TANSU KAYA - MÜHENDİS

10. BİLAL KIRKPINAR - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

11. ESRA ALADAĞ - DİŞ HEKİMİ

12. ALİ HADİM ORTA ÇİFTÇİ

13. MÜJDE ÇELİK ORTA SERBEST/ÖZEL

KAHRAMANMARAŞ

1. MAHİR ÜNAL - BÜROKRAT

2. NURSEL REYHANLIOĞLU - ECZACI

3. VEYSİ KAYNAK - AVUKAT

4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR - İŞKADINI

5. MEHMET UĞUR DİLİPAK - MÜHENDİS

6. MEHMET İLKER ÇİTİL - DOKTOR

7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ - AVUKAT

8. İMRAN KILIÇ - İLAHİYATÇI

KARABÜK

1. OSMAN KAHVECİ - MÜHENDİS

2. SEDAT NAMAL ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

KARAMAN

1. RECEP KONUK - ÖĞRETMEN

2. RECEP ŞEKER - DOKTOR

KARS

1. MEHMET UÇUM - AVUKAT

2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY - DOKTOR

3. ENSAR ERDOĞDU - AVUKAT

KASTAMONU

1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN - ECZACI

2. METİN ÇELİK - AVUKAT

3. ZAFER NALBANTOĞLU - MÜHENDİS

KAYSERİ

1. MEHMET ÖZHASEKİ - AVUKAT

2. AHMET DOĞAN - ÖĞRETİM ÜYESİ

3. YAŞAR KARAYEL - MÜŞAVİR

4. KEMAL TEKDEN - DOKTOR

5. HAVVA TALAY ÇALIŞ - DOKTOR

6. HALİL ERGEN - MEMUR

7. İSMAİL TAMER - DOKTOR

8. AVŞAR ASLAN - YÖNETİCİ - KAMU

9. AYDIN KALKAN - ÖĞRETMEN

KIRIKKALE

1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL - MÜLKİ İDARE AMİRİ

2. RAMAZAN CAN - AVUKAT

3. ABDULLAH ÖZTÜRK - SERBEST/ÖZEL

KIRKLARELİ

1. HAMDİ IRMAK - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2. VOLKAN GÖÇ - MÜHENDİS

3. AYTAÇ AKSOY - MÜHENDİS

KIRŞEHİR

1. SALİH ÇETİNKAYA - AVUKAT

2. HACI TURAN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

KİLİS

1. REŞİT POLAT - ECZACI

2. AHMET SALİH DAL ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

KOCAELİ

1. FİKRİ IŞIK - ÖĞRETMEN

2. RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3. ZEKİ AYGÜN - MÜHENDİS

4. İLYAS ŞEKER - MÜHENDİS

5. MEHMET AKİF YILMAZ - ÖĞRETMEN

6. CEMALETTİN KAFLI - AVUKAT

7. SAMİ ÇAKIR - SERBEST/ÖZEL

8. AYŞE MÜGE OLŞEN - ECZACI

9. HALİT ÇOKAN - AVUKAT

10. YALÇIN COŞTUR - MALİ MÜŞAVİR

11. YAHYA COŞKUN - GAZETECİ / YAZAR

KONYA

1. AHMET DAVUTOĞLU - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. MUSTAFA BALOĞLU - DOKTOR

3. HÜSNÜYE ERDOĞAN - DOKTOR

4. ZİYA ALTUNYALDIZ - MÜSTEŞAR

5. MUHAMMET UĞUR KALELİ ORTA YÖNETİCİ - KAMU

6. LEYLA ŞAHİN USTA - DOKTOR

7. MEHMET BABAOĞLU - ÖĞRETİM ÜYESİ

8. ABDULLAH AĞRALI - DOKTOR

9. HALİL ETYEMEZ - EĞİTMEN

10. RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK - PİSİKOLOG

11. HACI AHMET ÖZDEMİR - ÖĞRETİM ÜYESİ

12. ÖMER ÜNAL - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13. MUSTAFA KAYA - MEMUR

14. ÖMER FARUK KANIK - MÜHENDİS

KÜTAHYA

1. MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI - MÜHENDİS

2. VURAL KAVUNCU - ÖĞRETİM ÜYESİ

3. İSHAK GAZEL - AVUKAT

4. AHMET TAN - MALİ MÜŞAVİR

MALATYA

1. ÖZNUR ÇALIK - ECZACI

2. TAHA ÖZHAN - MÜŞAVİR

3. MUSTAFA ŞAHİN - EĞİTMEN

4. NURETTİN YAŞAR - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5. BÜLENT TÜFENKCİ - AVUKAT

6. BAYRAM TAŞKIN - AVUKAT

MANİSA

1. RECAİ BERBER - MALİ MÜŞAVİR

2. UĞUR AYDEMİR - MALİ MÜŞAVİR

3. SELÇUK ÖZDAĞ - ÖĞRETİM ÜYESİ

4. MURAT BAYBATUR - SERBEST/ÖZEL

5. ŞULE TUNALI - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6. İSMAİL BİLEN - AVUKAT

7. MUSA YILMAZ - YÖNETİCİ - KAMU

8. GÜZİDE İÇEN KASAP - MİMAR

9. BİLAL TEMEL - AVUKAT

MARDİN

1. ORHAN MİROĞLU - ÖĞRETMEN

2. GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY - ECZACI

3. MEHMET VEJDİ KAHRAMAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4. ABDULLAH ERİN - YÖNETİCİ - KAMU

5. CENGİZ DEMİRKAYA - EĞİTMEN

6. MEHMET EMİN DENİZ - SERBEST/ÖZEL

MERSİN

1. MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK - ECZACI

2. YILMAZ TEZCAN - DOKTOR

3. MUHSİN KIZILKAYA - GAZETECİ / YAZAR

4. ZEYNEP GÜL YILMAZ - AVUKAT

5. İBRAHİM GÜL - SERBEST/ÖZEL

6. ARİF YILDIRIM - YÖNETİCİ - KAMU

7. MEHMET EMİN KAPLAN - AVUKAT

8. PINAR NAR - AVUKAT

9. CEMAL BALKAYA - SERBEST/ÖZEL

10. ABDULLAH KUZ - ÖĞRETMEN

11. MEHMET TAŞKIRAN - MALİ MÜŞAVİR

MUĞLA

1. HASAN ÖZYER - SERBEST/ÖZEL

2. HASAN KÖKTEN - MÜHENDİS

3. ELVAN GÖÇER - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4. MEHMET YAVUZ DEMİR - YÖNETİCİ - KAMU

5. MUHİTTİN KAYABAŞ - MÜHENDİS

6. ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

MUŞ

1. MEHMET EMİN ŞİMŞEK - MÜHENDİS

2. ABDULSELAM ER - EĞİTMEN

3. HALİS SALTIK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

NEVŞEHİR

1. MUSTAFA AÇIKGÖZ - ECZACI

2. MURAT GÖKTÜRK - AVUKAT

3. EBUBEKİR GİZLİGİDER - AVUKAT

NİĞDE

1. ALPASLAN KAVAKLIOĞLU - MÜLKİ İDARE AMİRİ

2. ERDOĞAN ÖZEGEN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3. YAŞAR ATAÇ - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

ORDU

1. NUMAN KURTULMUŞ - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. OKTAY ÇANAK - AVUKAT

3. İHSAN ŞENER - YÖNETİCİ - KAMU

4. AYŞE NİLGÜN TOMAKİN - AVUKAT

5. ŞAKİR ÇOBAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

OSMANİYE

1. SUAT ÖNAL - MÜHENDİS

2. MÜCAHİT DURMUŞOĞLU - YÖNETİCİ - KAMU

3. MEHMET SARI - EMEKLİ

4. EMİR HASAN ARSLANTAŞ - AVUKAT

RİZE

1. HASAN KARAL - İLAHİYATÇI

2. HİKMET AYAR - MALİ MÜŞAVİR

3. OSMAN AŞKIN BAK - MÜHENDİS

SAKARYA

1. AYŞENUR İSLAM - ÖGRETİM ÜYESİ

2. MUSTAFA İSEN - ÖĞRETİM ÜYESİ

3. ALİ İHSAN YAVUZ - AVUKAT

4. RECEP UNCUOĞLU - MÜHENDİS

5. ALİ İNCİ - ÖĞRETMEN

6. RECEP HACIEYÜPOĞLU - AVUKAT

7. BİLGEHAN DOĞRU - DOKTOR

SAMSUN

1. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ - SİYASET BİLİMCİ

2. AHMET DEMİRCAN - DOKTOR

3. FUAT KÖKTAŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4. ÇİĞDEM KARAASLAN - MİMAR

5. HASAN BASRİ KURT - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6. KAMURAN ÖZDEN - MÜSTEŞAR

7. YILMAZ HOCAOĞLU - AVUKAT

8. HÜSEYİN AVNİ ÇATAL - MÜHENDİS

9. ADEM TUNCER - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

SİİRT

1. YASİN AKTAY - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. HAŞİM TAŞKIRAN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3. ALİ İLBAŞ - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

SİNOP

1. CENGİZ TOKMAK - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2. NAZIM MAVİŞ - SERBEST/ÖZEL

SİVAS

1. İSMET YILMAZ - AVUKAT

2. HİLMİ BİLGİN - AVUKAT

3. SELİM DURSUN - MÜHENDİS

4. ADEM YILDIRIM - AVUKAT

5. YALÇIN ÖZDEMİR - SERBEST / ÖZEL

ŞANLIURFA

1. NUREDDİN NEBATİ - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2. MEHMET KASIM GÜLPINAR - ÇİFTÇİ

3. SEYİT EYYÜPOĞLU ORTA ÇİFTÇİ

4. MAZHAR BAĞLI - SOSYOLOG

5. HALİL ÖZCAN - ÖĞRETİM ÜYESİ

6. HAMİDE SÜRÜCÜ - MÜHENDİS

7. AHMET EŞREF FAKIBABA - DOKTOR

8. MEHMET AKYÜREK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

9. MAHMUT KAÇAR - MÜHENDİS

10. YUSUF EĞİLMEZ - AVUKAT

11. YILDIZ KONAL SÜSLÜ - PİSİKOLOG

12. ABDULLAH YEŞİL - MALİ MÜŞAVİR

ŞIRNAK

1. ARSLAN TATAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2. ADNAN ŞIK ORTA SERBEST/ÖZEL

3. LEZGİN ADIYAMAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4. RİZGİN BİRLİK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

TEKİRDAĞ

1. MUSTAFA YEL - MÜLKİ İDARE AMİRİ

2. AYŞE DOĞAN - DİŞ HEKİMİ

3. METİN AKGÜN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4. EYÜP KANAR - SERBEST/ÖZEL

5. HAKAN SUNAL - DOKTOR

6. AHMET ÜZGÜN - ÖĞRETMEN

TOKAT

1. COŞKUN ÇAKIR - ÖĞRETİM ÜYESİ

2. CELİL GÖÇER - DOKTOR

3. FATMA GAYE GÜLER - SERBEST/ÖZEL

4. FATİH AKGÜN - AVUKAT

5. MUSTAFA ARSLAN - AVUKAT

TRABZON

1. SÜLEYMAN SOYLU - SERBEST/ÖZEL

2. MUHAMMET BALTA - MÜHENDİS

3. AYŞE SULA KÖSEOĞLU - AVUKAT

4. ADNAN GÜNNAR - DİŞ HEKİMİ

5. NİHAT TOSUN - DOKTOR

6. SALİH CORA - AVUKAT

TUNCELİ

1. MEHMET TUNÇ - MÜHENDİS

2. ALİ ULVİ SEYREK - AVUKAT

UŞAK

1. MEHMET ALTAY - AVUKAT

2. EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN - MİMAR

3. HÜSEYİN KESKİN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

VAN

1. BURHAN KAYATÜRK - MÜHENDİS

2. ÖMER ÇAHA - ÖĞRETİM ÜYESİ

3. NAHİDE HAKAN - AVUKAT

4. FARUK ALPASLAN - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5. HAMDULLAH ŞEVLİ - ÖĞRETİM ÜYESİ

6. ÖZGE BURAK DEGER - EĞİTMEN

7. YAKUP ALADAĞ - ÖĞRETMEN

8. NİZAMETTİN AĞAR - MÜŞAVİR

YALOVA

1. FİKRİ DEMİREL - ÖĞRETMEN

2. MEHMET DEMİRHAN ORTA SERBEST/ÖZEL

YOZGAT

1. ABDULKADİR AKGÜL - SERBEST/ÖZEL

2. ERTUĞRUL SOYSAL - DOKTOR

3. YUSUF BAŞER - AVUKAT

4. İSKENDER MİNAR - AVUKAT

ZONGULDAK

1. HÜSEYİN ÖZBAKIR - SAVCI

2. FARUK ÇATUROĞLU - EKONOMİST

3. ÖZCAN ULUPINAR - SERBEST/ÖZEL

4. EMİNE ÇİFT - YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5. AKIN KAYMAK - EKONOMİST

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.