AKP'nin aday listesi belli oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP), 1 Kasım milletvekili genel seçimleri için aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) sundu.

Listeye göre; Cemil Çiçek ve Ali Babacan Ankara’dan aday gösterildi. Ahmet Davutoğlu, Konya'dan; Beşir Atalay, Van’dan; Mehdi Eker, Ali Sarıkaya ve İsmail Kahraman, İstanbul’dan; Cevdet Yılmaz, Bingöl’den; Galip Ensarioğlu, Diyarbakır’dan; Yalçın Akdoğan, Ertan Aydın ve Tuğrul Türkeş, Ankara’dan; Ali Sarıkaya, İstanbul'dan, Faruk Çelik Şanlıurfa'dan; Taha Özhan, Malatya'dan; Efkan Ala ve Mehmet Müezzinoğlu, Bursa'dan; Ömer Çelik, Adana'dan; Binali Yıldırım, İzmir'den; Recep Akdağ, Erzurum; Mehmet Şimşek ve Şamil Tayyar, Gaziantep'den, Lütfi Elvan, Mersin'den.

3 DÖNEMLİKLERDEN 24 İSİM ADAY GÖSTERİLDİ

Listeyi YSK'ya teslim eden AKP Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, partilerinin 550 milletvekili adayının 481'inin erkek, 69'unun kadın aday olduğunu belirterek, "AK Parti'de üç dönemlikler vardı, bu seçimde üç dönemliklerden 24 arkadaşımız aday gösterildi. 7 Haziran'da milletvekili seçilen, aday gösterilen arkadaşlarımızdan 312'si yeniden bu seçimde aday gösterilmiştir" dedi.

SAADET PARTİSİ İLE SEÇİM İTTİFAKI OLACAK MI?

Bozdağ, Saadet Partisi ile seçim ittifakı konusuna ilişkin olarak da, "Saadet Partisi ile partimiz arasında seçim öncesi birlikte seçime gitme konusunda ön görüşme yapılmıştır ancak bir uzlaşma zemini bulunamamıştır. Hem Saadet Partisi hem Başbakanımız birbirlerine teşekkür etmiştir," açıklamasını yaptı.

AKP'NİN ADAY LİSTESİ

(İl, Aday Sıra No, Ad Soyad)

ADANA 1 ÖMER ÇELİK

ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR

ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI

ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN

ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

ADANA 6 TAMER DAĞLI

ADANA 7 MEHMET SAĞLAM

ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ

ADANA 9 MÜBERRA KARA

ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU

ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK

ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU

ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL

ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK

***

ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN

ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA

ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT

ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT

ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ

***

AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU

AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA

AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL

AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA

AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM

***

AĞRI 1 CESİM GÖKÇE

AĞRI 2 İSMAİL OĞUR

AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ

AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR

***

AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI

AMASYA 2 HALUK İPEK

AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR

***

ANKARA ‐1 1ALİ BABACAN

ANKARA ‐1 2 YALÇIN AKDOĞAN

ANKARA ‐1 3 AHMET GÜNDOĞDU

ANKARA ‐1 4ALİ İHSAN ARSLAN

ANKARA ‐1 5 JÜLİDE SARIEROĞLU

ANKARA ‐1 6 MURAT ALPARSLAN

ANKARA ‐1 7 ERTAN AYDIN

ANKARA ‐1 8 FATİH ŞAHİN

ANKARA ‐1 9 TÜLAY SELAMOĞLU

ANKARA ‐1 10 BARIŞ AYDIN

ANKARA ‐1 11 ERCAN KINACI

ANKARA ‐1 12 FAHRİ USTA

ANKARA ‐1 13 DEVLET ŞANKAZAN

ANKARA ‐1 14 MEHTAP TORUNTAY

ANKARA ‐1 15 HÜSEYİN ULUSAL

ANKARA ‐1 16 HAYRİ ÇAĞIR

ANKARA ‐1 17 EMİRE BALKAN

ANKARA ‐1 18 MEHMET ALİ CANLI

ANKARA‐2 1 CEMİL ÇİÇEK

ANKARA‐2 2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

ANKARA‐2 3 EMRULLAH İŞLER

ANKARA‐2 4 AHMET İYİMAYA

ANKARA‐2 5 LÜTFİYE SELVA ÇAM

ANKARA‐2 6 VEDAT BİLGİN 1/10

ANKARA‐2 7 AYDIN ÜNAL

ANKARA‐2 8 NEVZAT CEYLAN

ANKARA‐2 9 AYHAN YILMAZ

ANKARA‐2 10 MAHMUT SAMİ MALLI

ANKARA‐2 11 AHMET BABA

ANKARA‐2 12 MURAT YILDIRIM

ANKARA‐2 13 NESLİHAN CENK

ANKARA‐2 14 MEHMET AKİF KALAYCI

***

ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE

ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ

ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ

ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK

ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN

ANTALYA 7 ATAY USLU

ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ

ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN

ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI

ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU

ANTALYA 12 İZZET YILMAZ

ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK

ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ

***

ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA

ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN

***

AYDIN 1 MEHMET ERDEM

AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ

AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ

AYDIN 4 ERSİN ESENLİK

AYDIN 5 METİN YAVUZ

AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM

AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER

***

BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI

BALIKESİR 2 SEMA KIRCI

BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU

BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN

BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY

BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN

BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN

BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK

***

BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR

BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ

***

BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ

BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU

BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN

***

BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ

BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER

BİTLİS 3 AHMET ÇELİK

***

BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN

BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ

BOLU 3 FATİH METİN

***

BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK

BURDUR 2 REŞAT PETEK

BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN

***

BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU

BURSA 2 EFKAN ALA

BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10

BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN

BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN

BURSA 6 İSMAİL AYDIN

BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN

BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU

BURSA 9 BENNUR KARABURUN

BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN

BURSA 11 OSMAN MESTEN

BURSA 12 MUSTAFA ESGİN

BURSA 13 AHMET KILIÇ

BURSA 14 CENNET CANKILIÇ

BURSA 15 HARUN AKIN

BURSA 16 BÜLENT BÜKE

BURSA 17 MURAT ÇAKIR

BURSA 18 DİNÇER AKYEL

***

ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN

ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER

ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU

ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ

***

ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ

***

ÇORUM 1 SALİM USLU

ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN

ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT

ÇORUM 4 BEKİR HORUZ

***

DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ

DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU

DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN

DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN

DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ

DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA

DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE

***

DİYARBAKIR 1 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU

DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL

DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ

DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK

DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN

DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN

DİYARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK

DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK

DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN

DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN

DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN

***

EDİRNE 1 RAFET SEZEN

EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN

EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI

***

ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK

ELAZIĞ 2 METİN BULUT

ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR

ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI

***

ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE

ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM

***

ERZURUM 1 RECEP AKDAĞ

ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI

ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10

ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ

ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ

***

ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI

ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN

ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY

ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK

ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL

ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN

***

GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK

GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL

GAZİANTEP 3 AHMET UZER

GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR

GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK

GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER

GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL

GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN

GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN

GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL

GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ

***

GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ

GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK

GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK

GİRESUN 4 ADEM TATLI

***

GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL

GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ

***

HAKKARİ 1 AHMET BUDAK

HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR

HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN

***

HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL

HATAY 2 ORHAN KARASAYAR

HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK

HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ

HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ

HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR

HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU

HATAY 9 CANAN KAHRAMAN

HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ

***

ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

ISPARTA 2 SAİT YÜCE

ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT

ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK

***

MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN

MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN

MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN

MERSİN 4 HACI ÖZKAN

MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ

MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ

MERSİN 7 HALİT ÇORTUL

MERSİN 8 TANER BOZ

MERSİN 9 NAFİZ DENİZ

MERSİN 10 KORAL PARÇA

MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN

***

İSTANBUL‐1 1İSMAİL KAHRAMAN

İSTANBUL‐1 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10

İSTANBUL‐1 3MİHRİMAH BELMA SATIR

İSTANBUL‐1 4 EROL KAYA

İSTANBUL‐1 5 AHMET BERAT ÇONKAR

İSTANBUL‐1 6 BERAT ALBAYRAK

İSTANBUL‐1 7İSMET UÇMA

İSTANBUL‐1 8 METİN KÜLÜNK

İSTANBUL‐1 9 RAVZA KAVAKCI KAN

İSTANBUL‐1 10 AZMİ EKİNCİ

İSTANBUL‐1 11 OSMAN BOYRAZ

İSTANBUL‐1 12 HASAN TURAN

İSTANBUL‐1 13 HASAN SERT

İSTANBUL‐1 14 MEHMET ALİ PULCU

İSTANBUL‐1 15 HURŞİT YILDIRIM

İSTANBUL‐1 16 HULUSİ ŞENTÜRK

İSTANBUL‐1 17 ORHAN BİRDAL

İSTANBUL‐1 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ

İSTANBUL‐1 19 HAKKI ŞANLI

İSTANBUL‐1 20 ERDAL YILMAZ

İSTANBUL‐1 21 AYŞE KARTAL

İSTANBUL‐1 22 MUSTAFA DEMİRAL

İSTANBUL‐1 23 MUSTAFA ÖZMEN

İSTANBUL‐1 24 HACER AKTÜRK

İSTANBUL‐1 25 ALİM ERDEMİR

İSTANBUL‐1 26 COŞKUN KOÇ

İSTANBUL‐1 27 HASAN EKMEN

İSTANBUL‐1 28 AYSER SOY

İSTANBUL‐1 29 MUHAMMET ALİ KUMRU

İSTANBUL‐1 30 MEHMET HÜSREV

İSTANBUL‐1 31 RAMAZAN BULUM

İSTANBUL‐2 1 HAYATİ YAZICI

İSTANBUL‐2 2 VOLKAN BOZKIR

İSTANBUL‐2 3 BURHAN KUZU

İSTANBUL‐2 4AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

İSTANBUL‐2 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA

İSTANBUL‐2 6 EKREM ERDEM

İSTANBUL‐2 7AZİZ BABUŞCU

İSTANBUL‐2 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA

İSTANBUL‐2 9ŞİRİN ÜNAL

İSTANBUL‐2 10 FATMA BENLİ

İSTANBUL‐2 11 HÜSEYİN BÜRGE

İSTANBUL‐2 12 HAYDAR ALİ YILDIZ

İSTANBUL‐2 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI

İSTANBUL‐2 14 MARKAR ESEYAN

İSTANBUL‐2 15 OKTAY SARAL

İSTANBUL‐2 16 CEMAL VANLIOĞLU

İSTANBUL‐2 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK

İSTANBUL‐2 18 PERİHAN TOĞAY

İSTANBUL‐2 19 EROL ADAYILMAZ

İSTANBUL‐2 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ

İSTANBUL‐2 21 GÜLVER ERDEM

İSTANBUL‐2 22 MEHMET AKİF KÖSE

İSTANBUL‐2 23 ÖMER FARUK AYDEMİR

İSTANBUL‐2 24 BUĞRA BABUR

İSTANBUL‐2 25 MAHMUT BAYAT

İSTANBUL‐2 26 EMRE ETE

İSTANBUL‐3 1 MEHMET MEHDİ EKER 5/10

İSTANBUL‐3 2 MUSTAFA ŞENTOP

İSTANBUL‐3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT

İSTANBUL‐3 4 SERAP YAŞAR

İSTANBUL‐3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK

İSTANBUL‐3 6 MEHMET MUŞ

İSTANBUL‐3 7 NUREDDİN NEBATİ

İSTANBUL‐3 8 MEHMET METİNER

İSTANBUL‐3 9 HARUN KARACA

İSTANBUL‐3 10 TÜLAY KAYNARCA

İSTANBUL‐3 11 MUSTAFA YENEROĞLU

İSTANBUL‐3 12 ERKAN KANDEMİR

İSTANBUL‐3 13 HALİS DALKILIÇ

İSTANBUL‐3 14 MÜRTEZA ZENGİN

İSTANBUL‐3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU

İSTANBUL‐3 16 ABDULLAH BAŞCI

İSTANBUL‐3 17 YUNUS ERGÜNE

İSTANBUL‐3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE

İSTANBUL‐3 19 AHMET AYDIN

İSTANBUL‐3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK

İSTANBUL‐3 21 ABDULLAH SADIKSOY

İSTANBUL‐3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL

İSTANBUL‐3 23 RESUL KURT

İSTANBUL‐3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT

İSTANBUL‐3 25 ZEKİYE ÇAPAN

İSTANBUL‐3 26 MURAT ÇELİK

İSTANBUL‐3 27 MEMET EMİN ERTEKİN

İSTANBUL‐3 28 HASENE ÇAPAR

İSTANBUL‐3 29 HAŞİM TAŞKIRAN

İSTANBUL‐3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU

İSTANBUL‐3 31 HÜSEYİN KOYUNCU

***

İZMİR‐1 1BİNALİ YILDIRIM

İZMİR‐1 2 MAHMUT ATİLLA KAYA

İZMİR‐1 3 HÜSEYİN KOCABIYIK

İZMİR‐1 4 NECİP KALKAN

İZMİR‐1 5 CEMAL BEKLE

İZMİR‐1 6AYŞE ENGÜR

İZMİR‐1 7 FEVZİ BAYRAM

İZMİR‐1 8 MAKSUT KARAOSMAN

İZMİR‐1 9 MEHMET İLKBAHAR

İZMİR‐1 10 GÜRBÜZ AKBULUT

İZMİR‐1 11 ZERRİN KARA

İZMİR‐1 12 AHMET EROĞLU

İZMİR‐1 13 ENES UZUNLAR

İZMİR‐2 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR

İZMİR‐2 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN

İZMİR‐2 3 HAMZA DAĞ

İZMİR‐2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ

İZMİR‐2 5 NESRİN ULEMA

İZMİR‐2 6 TANSU KAYA

İZMİR‐2 7BİLAL KIRKPINAR

İZMİR‐2 8ALİ SEDAT ŞENBAŞ

İZMİR‐2 9 MELTEM ERGİN

İZMİR‐2 10 VEYSEL GÜLDOĞAN

İZMİR‐2 11 EMİN SEFA KAYACAN

İZMİR‐2 12 HALE YILDIZ

İZMİR‐2 13 CEMAL BAHÇIVAN 6/10

***

KARS 1 AHMET ARSLAN

KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY

KARS 3 SUAT ÖGEL

***

KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ

KASTAMONU 2 METİN ÇELİK

KASTAMONU 3 MURAT DEMİR

***

KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ

KAYSERİ 2 TANER YILDIZ

KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ

KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER

KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS

KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL

KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU

KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN

KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP

***

KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ

KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL

KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY

***

KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA

KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN

***

KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK

KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN

KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER

KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ

KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR

KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN

KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN

KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN

KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY

KOCAELİ 11 ŞENER İNCE

***

KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU

KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU

KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN

KONYA 4 AHMET SORGUN

KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ

KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ

KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA

KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU

KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI

KONYA 10 HALİL ETYEMEZ

KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR

KONYA 12 ÖMER ÜNAL

KONYA 13 MUSTAFA EFE

KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN

***

KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI

KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU

KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL

KÜTAHYA 4 AHMET TAN

***

MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK

MALATYA 2 TAHA ÖZHAN

MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN

MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR

MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ

MALATYA 6 UFUK ÖNALAN

***

MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10

MANİSA 2 RECAİ BERBER

MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR

MANİSA 4 MURAT BAYBATUR

MANİSA 5 İSMAİL BİLEN

MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP

MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU

MANİSA 8 OZAN ERDEM

MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM

***

KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL

KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK

KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU

KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ

KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK

KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL

KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ

KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL

***

MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU

MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ

MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK

MARDİN 4 ABDULLAH ERİN

MARDİN 5 VEYSİ KAYA

MARDİN 6 AHMET KAYA

***

MUĞLA 1 HASAN ÖZYER

MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK

MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER

MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI

MUĞLA 5 MEHMET TİRE

MUĞLA 6 İSMAİL

***

MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK

MUŞ 2 ABDULSELAM ER

MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR

***

NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ

NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK

NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER

***

NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU

NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN

NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ

***

ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ

ORDU 2 OKTAY ÇANAK

ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU

ORDU 4 ERGÜN TAŞCI

ORDU 5 MEHMET KARA

***

RİZE 1 HASAN KARAL

RİZE 2 HİKMET AYAR

RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK

***

SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN

SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ

SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN

SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ

SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU

SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU

SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU

***

SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN

SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN

SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10

SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT

SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI

SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU

SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL

SAMSUN 9 ADEM TUNCER

***

SİİRT 1 YASİN AKTAY

SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ

SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN

***

SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ

SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK

***

SİVAS 1 İSMET YILMAZ

SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN

SİVAS 3 SELİM DURSUN

SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK

SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ

***

TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL

TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN

TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN

TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ

TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ

TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN

***

TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR

TOKAT 2 ZEYİD ASLAN

TOKAT 3 CELİL GÖÇER

TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT

TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN

***

TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU

TRABZON 2 MUHAMMET BALTA

TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU

TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR

TRABZON 5 SALİH CORA

TRABZON 6 ERGİN AYDIN

***

TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ

TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK

***

ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK

ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR

ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN

ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA

ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ

ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK

ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ

ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR

ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN

ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN

ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY

ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN

***

UŞAK 1 MEHMET ALTAY

UŞAK 2 ALİM TUNÇ

UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN

***

VAN 1 BEŞİR ATALAY

VAN 2 BURHAN KAYATÜRK

VAN 3 VAHDETTİN İNCE

VAN 4 FATİH ÇİFTCİ

VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU

VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ

VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10

VAN 8 FERMAN YILDIRIM

***

YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ

YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL

YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL

YOZGAT 4 YUSUF BAŞER

***

ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR

ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU

ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR

ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK

ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI

***

AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ

AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU

AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ

***

BAYBURT 1 NACİ AĞBAL

BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU

***

KARAMAN 1 RECEP KONUK

KARAMAN 2 RECEP ŞEKER

***

KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN

KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK

KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR

***

BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ

BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR

BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK

BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ

***

ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR

ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR

ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN

ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI

***

BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ

BARTIN 2 AHMET BENSİZ

***

ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY

ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR

***

IĞDIR 1 NURETTİN ARAS

IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ

***

YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL

YALOVA 2 İLKER KARBUZ

***

KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN

KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL

***

KİLİS 1REŞİT POLAT

KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER

***

OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL

OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU

OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN

OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET

***

DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ

DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN

DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.