AKP Genel Sekreteri: Bayramı Cerablus'ta geçirmeyi düşünüyoruz

AKP, Kurban Bayramı Cerablus'ta geçirmeyi düşünüyormuş...

AKP Genel Sekreteri: Bayramı Cerablus'ta geçirmeyi düşünüyoruz

AKP Genel Sekreteri Abdulhamit Gül ve bazı milletvekilleri, Artvin’de konvoyu çatışma yaşanan güzergahın ortasında kalan CHP'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

AKP Genel Sekreteri Gül ve beraberindeki heyet daha sonra da Karkamış'ta incelemelerde bulundu.

Burada konuşan Gül, 5 gündür operasyonun sürdüğü Cerablus’a işaret etti ve "Bayramı Cerablus'ta geçirmeyi düşünüyoruz" dedi.

CERABLUS OPERASYONU

Suriye’de devam eden ‘Fırat Kalkanı’ adı verilen operasyon 5. gününde sürüyor.

Cerablus’a yönelik başlatılan operasyonda hedef IŞİD’den YPG’ye doğru kaymış durumda. Türk savaş güçleri, YPG mevzilerini hedef alırken, hava saldırılarında sivillerin de öldüğü belirtiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2016, 21:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
alperen türk
alperen türk - 2 yıl Önce

amarika-rusya-suriye-iran....işitin halifsi ; sizlere mazlumların kanı karşısında sınırısız ne ünerdi..............................

hamidiye alayları türk
hamidiye alayları türk - 2 yıl Önce

mülteci akını : amerika-rusya-avrupa-suriye...: avrupa mülteci tehtiti karşısında: tüm insani değerlerini bir kenara bırakıp; avrupayı avrupa yapan tüm değerlerden vaz geçip..................kendini işitin hlfsine teslim etmiş durumda...............mazluların kanı bbrların karşsnda...oluk oluk dereler olup taşmış.............ey avrupa ey amarika ey rusya: işitin hlfsi zilere sınırsız ne önrdi.............

mehmet
mehmet - 2 yıl Önce

Bir zamanlar emevi camisinde namaz da kilacaktik