TRT Haber'i cin çarptı

Devlet Televizyonu TRT Haber’de yayınlanan Büyük Takip adlı programda ilginç iddialar…

TRT Haber kanalında 25 Mart Pazar günü yayınlanan "Büyük Takip" adlı program kelimenin tam anlamıyla akıllara durgunluk verdi.

 

Programda istihbarat tekniği olarak "cinler" anlatılırken, İstihbaratta cinleri kullanmakta en başarılı olan teşkilatın İsrail'in MOSSAD'ı ya da ABD'nin CIA'i değil Rusların KGB'si olduğu ileri sürüldü.

 

"RUSLAR DENİZALTILARA CİNLER SAYESİNDE İSTİHBARAT SAĞLIYOR"

İlahiyatçı yazar Mehmet Şeker ve yazar Ömer Özkaya "cinleri" ve istihbarattaki "rollerini" anlatırken, programda şu ilginç tespit yer aldı:

 

"CİA ve Mossad'ın bu alanda (cinler) çalışmaları var. Ancak metafizik yoluyla istihbarat elde etme konusunda en tecrübeli örgüt Rusların KGB'si... Rusların denizaltılarla cinler aracılığıyla istihbarat sağladığı biliniyor."

 

"NASA ÖZAL'IN YARDIMCISINDAN CİNCİ HOCA İSTİYOR"

Programın ilginçlikler KGB ve cin ilişkisi ile sınırlı kalmazken, yazar Ömer Özkaya, Turgut Özal'ın yardımcılarından ve eski DP Genel Başkanlarından Yalçın Koçak'ın yaşadığını bir olayı anlatıyor:

 

"Koçak'ın yanına bir gün bir Amerikalı referans ile geliyor. 'Yalçın Bey, ben NASA'da çalışıyorum. Sakarya'da tanıdığınız bir hoca varmış beni ona götürür müsünüz' diyor. Konuyu soran Yalçın Bey'e gelen Amerikalı, 'Bizim uzayda birçok uydumuz var ve bunlar zaman zaman bozuluyor. Sakarya'daki hocaya uyduların tamirinde cinleri kullanabilir miyiz onu soracağım' diyor."

 

İŞTE İZLEYENLERİ HAYRETE DÜŞÜREN O PROGRAM:

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2012, 11:31
YORUM EKLE