29 Ekim 2011 Cumartesi 01:52
Sırrı Süreyya Önder fena patladı

Ülke TV'ye telefonla bağlanan BDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, depremin ikinci günü “Van'a gitmek yerine terörist cenazesine katıldığı” iddiaları hakkında çok sert konuştu.

Sıra Dışı programında BDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in bazı internet sitelerinde “Van depreminin ikinci gününde Van'a gitmek yerine terörist cenazesine katıldığı” iddiaları programda tartışma konusu oldu.

Programda “terörist cenazesine katıldığı iddiaları”nın geçmesi üzerine adının geçtiğini öğrenen Sırrı Süreyya Önder yolda olmasına rağmen yayına telefonla bağlandı. Yayına bağlanan Önder, kendisinde telefonunun bulunduğunu belirttiği Ahmet Kekeç'i bu iddiaları arayıp sormamasından dolayı eleştirdi.

Vefat eden 20 yaşındaki kız yeğeninin cenazesi için Adıyaman'da bulunduğunu belirten Sırrı Süreyya Önder, "Allahtan korkun, ne zaman bu kadar zalimleştiniz, hangi ara bu kadar imansız oldunuz siz, nasıl bu kadar peşin hükümle konuşuyorsunuz" diyerek yayındaki isimlere tepki gösterdi.

İşte Sırrı Süreyya Önder'in yayına bağlandığı dakikalar:

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.
Avatar
sadık 2011-10-29 18:51:46

1i hariç 2 side mecburiyetten özür diledi. İçten değil.....

Avatar
ahmet kulla 2011-11-01 03:30:30

adam bunun hesabını vermek zorunda değil ortadaki arkadaş hülya avşardan farksızdır programcılık konusunda ajite dediğin senin göz pınarlarından akıyor. en sonunda da üçüncü arkadaşın yayın bitti sanıp dediği gibi "tam televizyoncu olmuşun sen" sizin gibilerle aynı yerde dogdugum için utanıyorum utanmazlar

Avatar
sami baş 2011-11-01 03:33:07

bu insanı da çıldırttınız ya... sırrı süreyya önder türkiyenin başına gelmiş en iyi şeydir. ortadakinin samimiyetsizliği midemi bulandırdı, hiç mi utanmadınız bir içten özür bile dileyemediniz, o sabaha kadar bağırsın dinlerim siz ağzınızı açmayın satılmışlar