Flash TV'den rezalet yayın!

Futbol spikeri F-16'ların hava operasyonunu coşkuyla anlatıyor ve bombalar patladıkça 'gol' diye bağırıyor…

Flash TV önceki gece Türk televizyonunda bir ilki gerçekleştirdi! 'Gece Hattı' programında ekrana getirilen görüntüler 'pes artık' dedirtti.

Türk F-16'larının PKK kamplarını bombalama anını ekrana getiren Flash TV, haberin fonuna koyduğu ses efektleriyle herkesi şaşırttı.

Türk Hava kuvvetlerinin PKK kamplarını patlatma anını milli maçlara benzeten Taşkın, bu heyecanı arttırmak için F-16'ların bombaları bırakma anını farklı şekilde kurguladıklarını söyledi.

‘Siz bizim canımızı acıttınız alın bu da karşılığı diyoruz ve sanki milli takımımız gol atıyor gibi heyecana kapılıyoruz’ diyen Flash Tv haber sunucusu Gökhan Taşkın hazırlanan videoyu izleyicilerin çok beğendiğinden ve yoğun istek aldığından bahsetti ve görüntülerin yüreklerdeki acıyı hafiflettiğini söyledi.

Ertesi gün yaptığını savundu ve Erdal Sarızeybek’e de izletti

Flash TV haber şovmeni yaptığı haber şovundan bir gün sonra programında Emekli Albay Erdal Sarızeybek'i konuk edip, terörün çözümü ve bu konuda neler yapılması gerektiği üzerinde durdu.

Programda, yapılan hava harekatını yetersiz olduğunu savunan ve eleştiren Gökhan Taşkın kendi hazırladığı klibi ikinci kez paylaşmak istedi.

Bu akılalmaz yayına RTÜK'ün ne diyeceği merak konusu... (İlkehaber)

YORUM EKLE
YORUMLAR
ZEYNEL ENGİN
ZEYNEL ENGİN - 7 yıl Önce

BUNUN KARŞISINDA,BASIN ETİĞİ,İNSANİ ÖLÇÜTLER,HABERCİLİKTE TARAFSIZLIK GİBİ KAVRAMLAR ETRAFINDA BİR TARTIŞMA YÜRÜTMEK YERSİZ ,GEREKSİZ BİR TARTIŞMA OLURBU YAŞANAN TÜRK BASININDA NE İLK NE DE SON REZALETTİR VE DEĞİŞİK GÖRÜNGÜLER ALTINDA ÇOK FAZLA ÖRNEĞİ HAFIZALARDA VE ARŞİVLERDE MEVCUTTUR.ÜZÜNTÜM"BİR KEZ DAHA İZLENME KONUSUNDA YOĞUN TALEP VAR"SÖYLEMİNİN DOĞRU OLMA İHTİMALİ...KÖTÜ,İĞRENÇLİK,REZİLCE DEMEK BİR SEVİYEYİ DE VURGULAR,OYSA BUZAT VE BENZERLERİNDE BU"SEVİYE"DE YOK.KAHROLSUN FAŞİZM

MURAT DETEN
MURAT DETEN - 7 yıl Önce

yUHHHH PKKYA GERILLA DIYEN BU KANALI KINIYORUM