Alçı'dan bu kez de 'mastürbasyon' çıkışı

CNN Türk'te Twitter yasağı tartışıldı, Nagehan Alçı ile Kadri Yüksel yine karşı karşıya geldi…

Alçı'dan bu kez de 'mastürbasyon' çıkışı

CNN Türk'teki twitter tartışması ekranda kıyamet kopardı! Nagehan Alçı,  twitter yasağının kabul edilemez olduğunu ifade ederken, şirket politikalarını eleştirdi; Türkiye'nin haklı taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini söyledi. Bu sözleri, yasaktan yana konulmuş bir tavır olarak yorumlayan Kadri Gürsel'e çıkışan Alçı'nın tepkisi ise sert oldu.

Twitter'e getirilen erişim yasağı CNN Türk'te tartışıldı. Dört yerine bu kez beş yorumcuyla başlayan programda katılımcılar zaman zaman yine karşı karşıya geldi. Yasağı eleştiren ve "hırsızaoyyok" hesabıyla ilgili engelleme çabalarını değerlendiren Nazlı Ilıcak, kendisinin de "hırsızaoyvar" adlı bir hesap açacağını söyledi.

ALÇI O SÖZLERE AÇIKLIK GETİRDİ

Geçtiğimiz haftaki programdaki yasaklarla ilgili tavrının hala değişmediğini söyleyen Nagehan Alçı ise twitter'ın şirket politikalarını eleştirdi. Türkiye dışındaki bazı ülkelere gösterilen özenin Türkiye'ye gösterilmediğini iddia eden Alçı, Türkiye'nin haklı taleplerinin yerine getirilmesi gerektiğini anlattı.

"MASTÜRBASYON YAPMA"

Bu sözlerle yasağa destek verildiği yorumunu yapan Kadri Gürsel'e Alçı'nın tepkisi ise sert oldu. Alçı, manipülasyon yapıldığını, yasağa destek vermediğini söylerken Gürsel'e mastürbasyon yapma diye çıkıştı, şunları söyledi: "Programda Gürsel'in sözlerine sinirlenen Alçı, 'Benim konuşmamın üzerine, twitter yasağını savunuyor demek, Türkiye'de iletişimin imkansızlaştığı bir ortamda siz kendi kendinize, Türkiye'yi özellikle okumayarak kendi mastürbasyonunuzu yapmaya devam edin' dedi."

Alçının bu sözleri stüdyoda kısa süreli şaşkınlığa neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 15:32
YORUM EKLE