Akit yazarı: Polis bu itlere copu sokunca suçlu oluyor!

Serdar Arseven 1 Mayıs tweet'leriyle yok artık dedirtti…

Akit yazarı: Polis bu itlere copu sokunca suçlu oluyor!

Akit yazarı ve gazeteci Serdar Arseven 1 Mayıs tweet'leriyle yok artık dedirtti. Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor.

Polis şiddetinin damga vurduğu 1 Mayıs kutlamaları sosyal medyaya da damga vururken Akit yazarı Serdar Arseven'in Twitter'daki mesajları pes dedirtti. Serdar Arseven 1 Mayıs göstericilerini Ergenekoncu ilan edip ıonların yakılmaları gerektiğini yazdı.

Polisin gaz cop ve tazyikli su ile göstericilere müdahale etmesini can siperane savunan Akit yazarı, küfür ve hakaret içeren tweet'leriyle büyük tepki topladı.

POLİS BU İTLERE COP SOKUNDA SUÇLU OLUYOR!

"Polis kendisine taş fırlatan itlere copu soktu mu suçlu oluyor sonra.. Ergenekon İt’i deyince Taksim’dekiler havlıyor!.. Niye ki?" diyen Arseven, 1 Mayıs'a katılan kadınlara yönelik akıllara ziyan ifadeler kullandı. "Kadın kolları da terzi dükkanına dalmış erkeeek erkeeek diye kudurmuş bunlar.." diyen Akit yazarı "Bu ergenekon itlerini itlaf etmek şart..." mesajıyla adeta katliam çağrısı yaptı. (Gazeteciler.com)

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2013, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bekir sahin
Bekir sahin - 5 yıl Önce

Senide adam yerine koyup gazetecimi yaptilar,sen sadece ayakcilik yaparsin,isine geldimi Allah,olmadi ermeni olursun!yazik sana,ben gerci senin oldugun gazeteyi ne alir ne okurum!yazik sana bu ülkenin ekmegiyle büyüyüp yedigin tasa siciyorsun!

Bekir sahin
Bekir sahin - 5 yıl Önce

Adam olsan zaten kimseye hakaret etmezdim,millete namussuz demeye ne hakkin var!önce insanlik kurallarini ögren derim,birini sevmeye bilirsin ama hakaret etme haddin yok!senide ciddiye alan sanirsam bir ben varim sevin!kiyakciligin sonu ayakciliktir unutma derim!

Muhafazakar Kürt
Muhafazakar Kürt - 5 yıl Önce

Ya bu akit bundan 13 sene öncesini ne çabuk unutmuş.o zamanlar başkaları tarafından devlet adına onlara bu sözler söylendiğinde acı duymuyorlarmıydı da şimdi bu kadar pervasızlaşmışlar. Ahlaksızca ve seviyesizce,adaletsiz ve faşistçe bir yaklaşımları var.