James Blunt Türkiye’ye geliyor

JAMES BLUNT iki dünya turnesi sonrasında yepyeni albümü “Some Kind of Trouble” ile ilk kez Türkiye’de…

James Blunt Türkiye’ye geliyor

“Goodbye My Lover”, “You’re Beautiful”, “High” ve “Stay The Night” gibi müthiş parçalarıyla kısa zamanda Dünya çapında bir süperstar olan JAMES BLUNT iki dünya turnesi sonrasında yepyeni albümü “Some Kind of Trouble” ile ilk kez Türkiye’de…

UNILIFE Organizasyon tarafından düzenlenen ve 24 Haziran İstanbul Küçükçiftlik Park - 25 Haziran İzmirArena’da Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce müzikseverin katılımıyla gerçekleşecek bu büyük buluşmanın biletleri çok yakında Biletix’te.

“Kendimi bir roller-coaster’da gidiyor gibi hissediyorum” diyor James Blunt. İki albüm, iki dünya turnesi ve 18 milyonluk albüm satışı sonrasında dünyada pek az kişinin deneyimleyebileceği bir yolculuğa çıkan sanatçı yepyeni albümü “Some Kind Of Trouble” ile eve geri dönüyor. Albüm oldukça keyifli ve 80’lerin başında Batıya hakim olan iyimserliği, özgürlük heyecan ve saflığı yansıtıyor.

Blunt’in ilk albümü “Back To Bedlam”, “You’re Beautiful”,”High” ve “Goodbye my lover” gibi müthiş parçalarıyla sanatçıyı dünya çapında bir süperstar haline getirdi.

2007’de çıkardığı ve “1973”,”Same Mistake”,”Carry you Home”gibi hit parçaların yer aldığı İkinci albümü “All The LostSouls” dünya çapında 5 milyonu aşkın bir satış rakamı elde etti. James Blunt, iki Brit, iki World Music, iki MTVVideo Müzik, bir MTV Avrupa Müzik ödülü ve 5 Grammy adaylığı olmak üzere sayısız ödülü de evine götürmeyi başardı.

Sanatçı ilk iki albümü biten bir kitap serisi olarak görüyor ve “Some Kind Of Trouble” ile yeni bir bölüme başlıyor. Tur otobüsüne atlayıp turne yollarına düşmeyi dört gözle bekleyen James Blunt 24 Haziran akşamı İstanbul Küçükçiftlik Park’ta ve 25 Haziran akşamı İzmir Arena’da tüm Türkiye’den bir araya gelecek hayranlarıyla buluşacak.

24 Haziran İstanbul Küçükçiftlik Park

25 Haziran İzmir Arena

Hürriyet

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa özdemir
mustafa özdemir - 7 yıl Önce

james blunt konserine henüz bilet almayan arkadaslar bende 2 tane bilet var 1ay once aldım ve simdi 25harinda izmir de olamicam ve bileti satmak istiyorum.bilet almak isteyenler benimle irtibata gecerlerse sevinirim.
mustafa.ozdemir.3311@gmail.com
mail atarsanız geri dönerim size.