İstanbul'da büyük blues buluşması

Cumartesi akşamı Volkswagen Arena'da blues efsaneleri bir araya gelecek

İstanbul'da büyük blues buluşması

Volkswagen Arena'da Jimmy Burns, Katherine Davis, Dave Herrero, Mississippi Heat gibi blues efsanelerinin sahneye alacağı 'Blues Sessions İstanbul' başlıklı 4 saatlik unutulmaz bir blues gecesi düzenliyor.

Blues tutkunlarını 24 yıldır bir araya getiren Pozitif Live, 12 Aralık Cumartesi akşamı Volkswagen Arena'da Jimmy Burns, Katherine Davis, Dave Herrero, Mississippi Heat gibi blues efsanelerinin sahneye alacağı 'Blues Sessions İstanbul' başlıklı 4 saatlik unutulmaz bir blues gecesi düzenliyor.

Radikal’de yer alan habere göre; caz, pop, rock ve R&B’nin doğuşuna sebep olan ve pek çok popüler akımın öncüsü olan blues müziğin efsane isimlerinin buluşacağı 4 saatlik blues maratonu ‘Blues Sessions İstanbul’da; Delta’ya uzanan köklerini çağdaş blues ve soul’la harmanlayan ve günümüzdeki en etkin temsilcilerinden ödüllü sanatçı Jimmy Burns; Chicago blues, gospel ve boogie jazz tarzlarının önde gelen vokalisti, başarılı müzisyen, söz yazarı, oyuncu Katherine Davis, birçok uluslararası prestijli organizasyonda ödüle layık görülen gitarist Dave Herrero Trio, Chicago’lu grup Mississippi Heat ile ünlü saksafoncu Sax Gordon ve Berk Arıhan Blues Experience sahne alacak.

Blues tutkunlarını 24 yıldır bir araya getiren Pozitif Live organizasyonuyla 12 Aralık Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’da düzenlenecek gecenin süpriz ismi ise Türkiye’nin en önemli caz vokallerinden Elif Çağlar olacak. Elif Çağlar, Jimmy Burns ve Katherine Davis’le birlikte Barış Manço ve Özdemir Erdoğan gibi efsane isimlerin parçalarını seslendirecek.

 ‘Blues Sessions Istanbul’ biletleri biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden satın alınabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 13:46
YORUM EKLE