Ekşi Sözlük’ten Şafak Sezer açıklaması

Şafak Sezer yine işi ‘tatlıya’ mı bağladı?

Ekşi Sözlük’ten Şafak Sezer açıklaması

Habertürk kaynaklı yayınlanan "Şafak Sezer üç adayla Ekşi Sözlük’ün Levent’teki ofisini bastı" haberiyle ilgili Ekşi Sözlük sözcüsü Medyatava'ya konuştu.

Ekşi Sözlük yöneticisinin Medyatava’ya yaptığı açıklama şöyle:

"5 ay önce Şafak Sezer ofisimize geldi. Burada avukatlarımızla görüştü. Adamlarıyla bastı gibi bir durum olmadı. Şimdi neden böyle bir haber çıktı anlam veremedik. Hakkında yazılan entrylerin kaldırılması ile ilgili bir durum söz konusu değil. Sezer’le davalık da değiliz".

HaberTürk'teki haberin kaldırılmış olduğu da dikkat çekti.

ŞAFAK SEZER’İN GÜNDEME GELEN HAREKETLERİ

Altı ay önce Şafak Sezer sette figüran döövdüğü ve dövdüğü figürandan özür dileyince figüranın şikâyeti geri aldığı iddia edilmişti.

Bir röportajında "Kavgacı ruha sahibim" diyen Şafak Sezer'in, rol aldığı birçok projede sette kavga çıkardığı,  'Maskeli Beşler Kıbrıs' filminin setinde rol arkadaşı Peker Açıkalın'la kavgaettiği,  Cem Özer'in yapımcısı olduğu 'Kadri'nin Götürdüğü Yere Git' filminin setinde de Özer'e kül tablası fırlattığı gündeme gelen iddialar arasında.

Oynadığı rollerle insanları güldüren Şafak Sezer’in gerçek hayatta da öyle olmasını diliyoruz.

DEMOKRAT HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
erol soysever
erol soysever - 7 yıl Önce

2006 Yılında bir gündüz kuşağı programında "tüp bebek" yöntemiyle ilgili konuşmalar yapılıyordu. Telefonla programa bağlanan bir kadın izleyici, çocuğu olmadığı için, bu yöntemle çocuk sahibi olduğunu söylemişti. Ş.Sezer o kadına, "Böyle bir yöntemle çocuk sahibi olmayı ben onursuzluk sayarım" demişti. Yani Şafak bey, o kadını onursuzlukla suçlamıştı...