Mehmet Göcekli
Mehmet Göcekli
02 Mayıs 2014 Cuma 11:45
YouTube Videolarının Önüne 3 Saniye Intro Eklemek Artık Mümkün

Dünyanın en yaygın video paylaşım platformu YouTube, elbette Google’ın da desteği ile gün geçtikçe daha da büyüyerek hizmetlerini artırmaya hem kanal sahiplerine, hem de reklamverevlere yeni hizmet ve seçenekler sunmaya devam ediyor.

Son yapılan açıklamaya göre YouTube videolarının başına, içerik üreticiler, yani kanal sahipleri, kendi kanallarının ufak bir tanıtım videosu (intro) ekleyebilecekler.

Sadece 3 saniye sürecek olan bu giriş videosunu “liste dışı” seçeneği ile kanalınıza yükleyerek InVideo Programming (Video içi programlama) sayfasından “bir kanal reklamı videosu ekle” seçeneği ile istediğiniz videoların başına ekleyebileceksiniz.

Yine YouTube’un açıklamasına göre bu videolar yalnızca kanalın kendisine ait tanıtımlar içerebilecek, yani kanal sahipleri, kendi kanallarının introsunda başka bir markanın ya da kanalın reklamını yapamayacaklar ve bu hizmeti kendi kanallarını tanıtmak için kullanacaklar.

Kaynak :  http://www.webtekno.com/youtube/youtube-videolarinin-onune-3-saniye-intro-nasil-eklenir.html

Mehmet Göcekli Kimdir?
1970 Aydın-Söke doğumlu. Kuşadalı... İzmir Atatür Lisesi Mezunu. 9 Eylül Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü'nde okudu. Bir dönem grafikerlik yaptı. 14 Ocak 2011'den beri kurucusu olduğu Demokrat Haber'de yazar ve editör.
Son Güncelleme: 02.05.2014 11:46
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.