Yaşamını yitiren askerin eşi: 'Cumhurbaşkanı, Başbakan, milletvekili hiçbirinin çocuğu ölmedi'

Asker eşinden Başbakan’a tepki: Bu kadar ortalığı karıştırıp hükümet kurmayan rezil heriftirler onlar

Yaşamını yitiren askerin eşi: 'Cumhurbaşkanı, Başbakan, milletvekili hiçbirinin çocuğu ölmedi'

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde yola önceden yerleştirilen bombanın patlatılması sonucu yaşamını yitiren Jandarma Uzman Çavuş Haşim Dirik'in (42) memleketi Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde gözyaşı ve acı hakim.

Yaşamını yitiren askerin eşi Bilgen Dirik cenaze namazı öncesi konuşarak, “Başbakan bu namazı önce orada kılsaydı da bu acıyı yaşasaydı da öyle gönderseydi, bu anneye. Şehit annesine. Şehit annesinin ne demek olduğunu öğrenseydi bir başbakan. Bu kadar ortalığı karıştırıp hükümet kurmayan rezil heriftirler onlar. Başka hiçbir şey değil. Her çeşit insan öldürüyorlar. Kendi Cumhurbaşkanlarından, kendi konsoloslarından, kendi milletvekillerinden hiçbir çocuk ölmedi. Çıkarsınlar göstersinler bir kere. Yazıklar olsun onların insanlığına, yazıklar olsun onların milletvekilliğine, sadece boy gösterisi yapıyorlar. Geçen seneki şehidin annesini, bıraktılar da gittiler. Sadece gösteri yapmak için. Gösteri yapmak için ama burada can gidiyor can" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2015, 18:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
dimitri
dimitri - 3 yıl Önce

asker ve gerilla analari birlesirse erdogan haddini ögrenir

deniz
deniz - 3 yıl Önce

Ne zaman bakanlarin ust duzey subaylarin holding sahibilerin cocuklari olse o zamab belki bu savas durur......bahcelinin cocugu yoktur ki acisini anlasin....asker ve gerillanin analari ancak bu kani durdura bilirler.