22 Temmuz 2015 Çarşamba 23:25
Suruç'taki katliamda yaralanan ve yaşamını yitirenlere ait çantalar teslim edildi

Suruç'ta gerçekleştirilen katliamda yaşamını yitiren ve yaralanan SGDF üyesi gençlere ait çanta ve eşyalar, ESP genel merkez yöneticileri tarafından teslim alındı.

Patlamanın gerçekleştiği an Amara Kültür ve Sanat Merkezi'nin içinde bulunan ve zarar görmeyen çantalar, buraya gelen ESP genel merkez yöneticileri tarafından üzerine çanta sahibi gençlerin isimleri yazılarak teslim alındı.

Çantaları teslim alan ESP PM Üyesi Şahin Tümüklü, teslim aldıkları çantaları genel merkezlerinde toplayacaklarını ve sonradan gençlerin ailelerine teslim edeceklerini söyledi.

EMNİYET ÇANTALARA EL KOYDU

Çantaların teslimi için aileleri bekleyeceklerini belirten Tümüklü, "Patlama anında dışarıda bulunan ve patlamanın etkisiyle etrafa savrulan çanta ve eşyaların tümüne polis el koymuş durumda. Emniyette bulunan çantaları da istedik ancak emniyet yetkilileri çantaların sahibi ya da bir yakını gelmeden teslim edemeyeceklerini belirtti. Emniyetteki çantaların sahibi gençlerin çoğu ise şehit düştü maalesef. Emniyetin bu tavrına anlam veremiyoruz" dedi. (Evrensel)

Son Güncelleme: 22.07.2015 23:26
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.