Okuldaki 'taciz timi'ne soruşturma

"Kısa etek giyen öğrencileri taciz edin" diyerek taciz timi oluşturan kadın müdür yardımcısı hakkında soruşturma başlatıldı

Okuldaki 'taciz timi'ne soruşturma

Antalya'da Kepez Atatürk Anadolu Lisesi'nde kadın müdür yardımcısının 'mini etek giyen kızları taciz edin ki giyemesinler' diyen müdür yardımcısı için soruşturma başlatıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı, Kepez Atatürk Anadolu Lisesi’ne kadın müdür yardımcısının, kız öğrencilerin kısa etek giymesini önlemek için erkek öğrencilerden ’tim’ kurma önerisi ile ilgili bir açıklama yaptı.

Bakanlık tarafından yapılan yazılı açıklamada "Bugün internet medyasında yer alan Antalya Kepez’deki iddiaya ilişkin Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın talimatıyla kapsamlı bir soruşturma başlatılmıştır. Soruşturmanın neticesi önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER: 

Kısa etekli öğrencilere karşı 'taciz timi' iddiaları Meclis'e taşındı

Müdür yardımcısından kısa etekli öğrencilere 'taciz timi'Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 18:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
rumuz
rumuz - 3 yıl Önce

bu tür düşüncelere sahip kişiler nasıl olurda eğitimci olabiliyorlar olmamalılar .eşitlikten yana hoşgörülü iyi kalpli çocuklara okumayı sevdiren eğitimciler eğitim versinler.hele şu md.yrd.na bakın zihniyeti bozuk yalaka öğretmen hanım çok istiyorsan kendini taciz ettir.

rumuz
rumuz - 3 yıl Önce

cinsiyet ayırımcılığına hayır erkekli - kızlı tüm çocuklar siz birlik olun bu tür konuşmaları göz ardı edin. erkek çocuklar o kızlarda sizlerin bacılarınızdır art niyetle bakmayın