İstanbul'da bir genç, Uzman Çavuş tarafından vuruldu

25 yaşındaki Ömer Güneş yoğun bakımda

İstanbul'da bir genç, Uzman Çavuş tarafından vuruldu

Topkule Kışlası'nda askerlik yapan bir arkadaşını ziyarete giden Ömer Güneş isimli 25 yaşındaki genç, arabasını park ederken bir uzman çavuş tarafından kurşunlandı.

İstanbul Halkalı'da bulunan Topkule Kışlası'nda askerlik yapan bir arkadaşlarını ziyarete giden Ömer Güneş (25) isimli genç, arabasını park ederken neden çıktığı henüz öğrenilemeyen tartışma yaşadığı bir uzman çavuş tarafından silahla vuruldu.

Vücuduna 3 kurşun isabet eden Güneş, Bağcılar'da kaldırıldığı özel hastanede yoğun bakıma alındı.

Saldırı sırasında Güneş'in yanında bulunan arkadaşı Ömer Çiçek, arabayı park ederken kışlanın içinde olduğunu ve silah seslerini duyunca geri geldiğinde arkadaşını kanlar içinde bulduğunu söyledi.

Arkadaşını hastaneye getiren Çiçek, polise ifade vermek üzere karakola götürüldü. (DİHA)

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 22:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumsuz.
Yorumsuz. - 3 yıl Önce

Bu olay uzman çavuşları karalama kampanyasından başka bi şey değil. Bide uzman çavuşa sorun bakalım neden vurmuş. İllaki geçerli bir sebebi vardır.

Öle birisi
Öle birisi - 3 yıl Önce

Bunun anasına küfür etse yine sıkamaz öle bi yetkisi yok cocuk silah mı çekti ona doğru ne yapmış arkadaşı arabadan inip nizamiyeye girmiş onu niye öldürmediler

Öle birisi
Öle birisi - 3 yıl Önce

Ömer gardas sen kendine gel bi dökülen kanın bedeli ağırdır böle devlet mi olur biz Doğu'da askerlik yaparken üst bölgesinde komtanlar derdi terörist karakola bile sızsa bizden habersiz sıkamazsınız

Öle birisi
Öle birisi - 3 yıl Önce

Sen kim oluyorsun lan vatandaşa kursun yağdırıyorsun o tetik parmağını bi yerine sokarlar hiç merak etme